کرین صنعت : پیشرو در ساخت و تولید انواع جرثقیل های سقفی و دروازه ای

درباره کرین صنعت تهران

 

کرین صنعت تهران را بهتر بشناسیم (درباره ما)

درباره گروه صنعتی کرین صنعت تهرانکرین صنعت از دهه ۱۳۸۰ آغاز به فعالیت نموده است ،تا قدمی هر چند کوچک در اعتلا و رشد صنعتی کشور عزیزمان بردارد، این مجموعه موفقیت خود را در ارایه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت در حداقل زمان می دانست. گروه صنعتی کرین صنعت تهران از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه طراحی ،ساخت و راه اندازی و فروش انواع جرثقیل و بالابرهای سقفی و بسیاری از جرثقیل های مورد استفاده در صنعت را آغاز نموده است.

 

 

کرین صنعت تهران را بهتر بشناسیم

تا به این لحظه  در راستای عدم وابستگی به کشورهای خارجی و اتکاء به بومی سازی صنعت بالابر سازی و نیز ساخت جرثقیل های داخلی و با اتکاء دانش فنی متخصصین داخلی گام های بسیار مهمی را در راستای استقلال صنعتی کشور بردارد.این گروه صنعتی نه به عنوان اولین سازنده جرثقیل های سقفی بلکه به عنوان یکی بهترین مجموعه های صنعتی در زمینه ساخت انواع بالابرها و جرثقیل های سقفی و دروازه ای زبان زد مشتریان و پیمانکاران این حوزه بوده است .

 

 

چرا گروه کرین صنعت؟

این مجموعه صنعتی  در حال حاضر  در کلان شهر تهران بزرگ  فعال می باشد و آمادگی خود را در جهت طراحی ، ساخت ، تولید و فروش انواع بالابرها و جرثقیل های سقفی و دروازه ای اعلام می دارد. این مجموعه صنعتی سازنده حرفه ای انواع جرثقیل ها و بالابر های از نوع دروازه ای ، کارگاهی ، جرثقیل های سقفی تک پل ، دوپل ، جرثقیل های سقی برقی، دستی  می باشد.

 

چرا گروه صنعتی کرین صنعت ؟

جرثقیل سقفی کارگاهی

سئوالی که ما در اینجا مطرح نموده ایم این هست چرا کرین صنعت ؟ برای جواب دادن به این سئوال باید بگوییم که آنچه که بیشتر از همه گروه کرین صنعت به آن می بالد و افتخار می کند این هست که مدیر عامل و مدیران فروش این گروه صنعتی در فروش ، تعمیرات ، خدمات پس از فروش ، گارانتی ، نصب و راه اندازی انواع بالابر و جرثقیل های سقفی در کارشان صداقت کامل دارند . و به این صداقت خود باور صد در صد دارند.

 

تعمیرکار جرثقیل سقفیچرا که گفته آنها با عملشان در تحویل یک جرثقیل خوب و سایر خدماتی که ارائه می دهند یکی هست و ظاهر و باطن گفته و عملشان یکی می باشد. بنابراین یک بار هم شده این مورد را امتحان نمایید و نتیجه خوب و مورد انتظار را مشاهده نمایید. شعار گروه صنعتی کرین صنعت این هست که ما هر چه داریم از صدقه سری وجود مشتریان گرامی می باشد. و به قول شاعر ای غبار خاک پايت توتياي چشم من ، کمترين گردي ز کويت خونبهاي چشم من ، چشم من جز ديدن رويت ندارد هيچ راي ، راستي را روشن و خوبست راي چشم من.

 

برخی از پروژه های انجام شده توسط  کرین صنعت تهران