جرثقیل سقفی بلغاری 1400: فروش + قیمت

فهرست آنچه که باید بخوانید

جرثقيل سقفي بلغاري

جرثقیل سقفی بلغاری (به انگلیسی : Bulgarian overhead crane) برای آنکه صنایع و کارگاه‌های تولید مختلف از تکنولوژی روز دنیا در صنعت خود بهره‌مند شوند، برخی شرکت‌های به تولید یا فروش محصولات مهم مانند سنگین بر بلغاری یا بالابر بلغاری بالکانکار می‌پردازند. مهمترین کارکرد و مزیت جرثقیل و بالابر از نوع سقفی در جابجایی انواع اشیاء سنگین و انتقال آن به فضاهای مختلف است که مسلماً بر میزان فعالیت مستمر و پایدار صنایع مختلف نیز می‌اَفزاید.

در این مقاله قصد داریم که در رابطه اورهد کرین از نوع بلغار در سال 1400 شامل خرید ، فروش ، قیمت ، قطعات اورکرین بلغار و نمایندگی بالابرهای سقفی از نوع بلغار در ایران صحبت کنیم لطفا با ما همراه باشید.

 

جرثقیل سقفی بلغاری بالکانکار چه کاربردی دارد؟

از گذشته تا به امروز، بشر به دنبال طراحی و ساخت تجهیزاتی است که روند انجام کارها را سرعت بخشیده و ضمناً انجام برخی کارهای سنگین و دشوار، به آسانی در ایمنی کامل صورت گیرد. یکی از تجهیزاتی که با چنین هدفی وارد صنایع مختلف شد، کرین از بلغار بود که از نمونه جرثقیل‌های بسیار پر قدرت و مقاوم محسوب می‌شود و برای فضاهایی مانند سیلو، کارگاه‌های تولیدی و صنعتی بزرگ، انبار و . . . قابل استفاده است. با کمک این جرثقیل، بخش زیادی از مواد و اشیاء سنگین، به آسانی با حفظ ایمنی بالا، جابجا خواهند شد.

باید یادآور شویم که جرثقیل سقفی در انواع مختلف و برای کاربردهای متنوع و البته بر اساس نیاز هر صنعت ساخته می‌شوند. از جمله صنایعی که کاربرد over crane های بلغار بالکانکار در آنها بیشتر به چشم می‌خورد، صنایع ماشین‌سازی، نیروگا‌ه‌ها، صنایع کشتی‌سازی و هواپیمایی، تولیدکنندگان تجهیزات سنگین و . . . می‌باشند.

 

چه عواملی بر قیمت وینچ اورکرین بلغار تاثیرگذار است؟

خرید جرثقیل سقفی، برای بسیاری از مدیران صنایع مختلف، نوعی سرمایه‌گذاری است که ممکن است در طول سال‌ها فعالیت، تنها یک بار این سرمایه‌گذاری انجام شود. بنابراین، باید هنگام خرید، به نکات و موارد بسیاری از جمله قطعات و عملکرد دقیق جرثقیل سقفی توجه کنند.

مهمترین عوامل تاثیرگذار بر 📌قیمت جرثقیل سقفی بلغاری بالکانکار شامل میزان ظرفیت، سرعت جرثقیل سقفی، ولتاژ کنترل کننده و ورودی، میزان ارتفاع مورد نظر، ترولی و نوع پروفیل بوم می‌باشند. البته شایان به ذکر است که نوع وینچ جرثقیل بلغاری و عملکرد آن بر تعیین قیمت جرثقیل اثرگذار است. از همین رو، تاکید می‌کنیم هنگام خرید با دریافت مشاوره از متخصصین این حوزه، خرید دقیق و مطلوبی را ثبت کنید.

به طور مشخص، قیمت جرثقیل سقفی 10 تن با توجه به نوع کارکرد آن، با قیمت جرثقیل سقفی 20 تن، بسیار متفاوت بوده و این تفاوت قیمت برای خریداران در کنار عوامل دیگر، بسیار حائز اهمیت است.

 

مهمترین قطعات وینچ کرین از نوع بلغار

جرثقیل سقفی برای آنکه کارکرد درست و مطلوبی داشته باشد، باید از قطعات مرغوب و استانداردی تشکیل شده باشد. قطعاتی که با وجود آنها، حمل انواع بار سنگین از نقطه‌ای به نقطۀ دیگر، به شکل کاملاً صحیح انجام می‌شود.
برخی از قطعات مهم و اساسی در جرثقیل سقفی شامل موارد زیر می‌باشند:

 • پل (Bridge)
 • بالابر (Hoist)
 • واگن (Trolley)
 • قلاب (Hook)
 • باند حرکت (Runway)
 • ضربه‌گیر (Bumpers)
 • تابلو برق (Main Panel)
 • موتور گیربُکس (Travelling Motor)

  هر قطعه در کنار قطعۀ دیگر، قابلیت و توانمند خواهد بود. بنابراین، توجه به کیفیت و کارایی قطعات هنگام خرید جرثقیل سقفی بسیار مهم و حائز اهمیت است. برای آنکه جرثقیل سقفی با قطعات استاندارد و ایمن و همچنین پر قدرت را با اطمینان کامل خریداری کنید، بهتر است از مهندسین مجرب گروه صنعتی کرین صنعت تهران، مشاوره بگیرید تا در نهایت، خرید آگاهانه و رضایت‌بخشی داشته باشید.

 

فروش  کرین های سقفی از نوع Bolghar با قیمت مناسب

بهترین راه‌حل پیش از خرید جرثقیل سقفی، دریافت مشاوره و کسب آگاهی‌های لازم در خصوص عملکرد انواع جرثقیل می‌باشد که چنین امکانی در گروه صنعتی کرین صنعت تهران، برای خریداران با حضور مهندسین متخصص در این حوزه، فراهم شده است. فروش جرثقیل سقفی با ظرفیت متفاوت و قیمت مناسب در این شرکت انجام می‌شود.

آنچه مسلم و بدیهی است، تفاوت قیمت جرثقیل سقفی 10 تن با قیمت جرثقیل سقفی 20 تن می‌باشد که هنگام فروش محصول، به شکل کامل مزایای هر جرثقیل سقفی، توسط مهندسین خِبره به خریداران واقعی، توضیح داده می‌شود.

 

نمایندگی

خرید جرثقیل سقفی، بهتر است از نمایندگی‌های مجاز و معتبر انجام شود. یکی از شرکت‌ها و نمایندگی‌های معتبر و خوشنام در این حوزه، گروه صنعتی کرین صنعت تهران می‌باشد که از گام اول یعنی طراحی و ساخت تا نصب و راه‌اندازی جرثقیل سقفی، خریداران را حمایت کرده و با ارائۀ محصول با کیفیت و با دوام، دِین خود را نسبت مشتریان محترم اَدا خواهد کرد. توسعه و رشد صنایع مختلف به واسطۀ حضور مهندسین کاربلد و متخصص این شرکت معتبر، در مسیر درست و پایدار انجام خواهد شد.

بخش عظیمی از شرکت‌ها و صنایع بزرگ کشوری، با گروه صنعتی کرین صنعت تهران همکاری موفقیت‌آمیز داشته‌اند که نام برخی از آنها در سایت این شرکت عنوان شده است.

 

نمایندگی جرثقیل سقفی بلغاری

 

 

Bulgarian overhead crane یا اورهد کرین بلغارستان چه مزایایی دارد؟

در این بخش از مقاله، قصد داریم به طور مشخص، از برخی مزایای جرثقیل سقفی با شما سخن بگوییم.

 1. میزان ظرفیت باربرداری جرثقیل سقفی بالا می‌باشد.
 2. جابجایی و انتقال بار با وزن زیاد، توسط جرثقیل سقفی امکان‌پذیر است.
 3. سرعت جابجایی و باربَرداری توسط این محصول، بسیار بالا است.
 4. در مقایسه با انواع جرثقیل سقفی، قیمت مناسبی دارد.
 5. هزینه نگهداری یا تعمیر از این محصول، بسیار مقرون به صرفه است.
 6. امکان تشخیص یک مکان دقیق یا قابلیت موقعیت‌یابی، از مزایای دیگر جرثقیل سقفی است.
 7. قابلیت تنظیم در شرایط مختلف را دارند که به ویژگی انعطاف‌پذیر بودن آنها نیز می‌افزاید.
 8. کاهش عوامل خطرناک و آسیب‌رسان به نیروی انسانی، به واسطۀ ویژگی ارگونومیک بودن جرثقیل سقفی
 9. منبع تغذیه این محصول برای کنترل و تنظیم دقیق، در دسترس کاربر دستگاه قرار گرفته است.

 

نکات مهمی که باید هنگام کار با سلینگ کرین بلغار به آن توجه کرد!

ایمنی در محیط کار بیش از هر موضوع دیگری باید توسط مدیران و صاحبان صنایع، مهم تلقی شود. حفظ سلامت کارکنان و مراقبت از آنها، یکی از فاکتورهای مهم موفقیتِ شرکت‌ها و صنایع مختلف می‌باشد. حتماً هنگام کار با جرثقیل سقفی به نکات زیر توجه کنید!

 • حتماً از پایداری و مقاومت سازه یا قطعاتی که جرثقیل به آن متصل شده است، اطمینان حاصل کنید.
 •  هرگز جرثقیل آسیب دیده و معیوب را برای بالابری بارهای سنگین، بکار نبرید.
 • جابجایی و انتقال بار را در مسیری دور از فضای کاری همکاران خود در نظر بگیرید.
 •  پیش از پذیرش کار با جرثقیل سقفی، حتماً سطح آگاهی و دانش خود را بالا برده و با مهندسین مجرب در این حوزه، ارتباط داشته باشید.
 •  بیش از ظرفیت جرثقیل سقفی، بار حمل نکنید.
 •  برچسب‌های هشدار درج شده روی جرثقیل را به هیچ وجه مخدوش یا پاک نکنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جرثقیل سقفی بلغاری به سایتی که در رابطه با📌 Bulgarian overhead crane مطالب مفیدی ارائه نموده ، می توانید مراجعه نمایید.

 

تماس تلفنی با کرین صنعت تهران

لطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت ثبت سفارش خرید انواع جرثقیل ها و بالابرهای سقفی و دروازه ای لطفا با بخش فروش گروه صنعتی کرین صنعت تهران تماس بگیرید.

10 پاسخ

 1. سلام خدا قوت ، من یه جرثقیل بلغاری دارم که ۵ تن هستش میخوام ارتقاع بدم تا ۱۰ تن آیا امکان پذیر هست؟؟

  1. باسلام
   امکان پذیر هست ولی با در نظر گرفتن یک سری شرایط
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت تماس یگیرید.

 2. سلام عرض و ادب ، میخواستم بابت این مطلب جرثقیل بلغاری تشکر کنم کاملا آموزنده و کامل بود خدا قوت.

 3. سلام جناب مهندس، یه سوال داشتم در مورد بالابر بلغاری داشتم اینکه بالابرهای بلغاری شما لودسل اورلود داره فابریکی یا نه ساده اس؟؟

  1. باسلام
   گروه صنعتی کرین صنعت در زمینه همه نوع جرثقیل بلغاری فعالیت دارد شما لطفا با مدیریت فروش هماهنگی نمایید.

 4. سلام خدا قوت، بالابر من بلغاری ۵ تن هستش و لودسل نداره شما لودسل رو دارین ونصب میکنید؟؟

  1. باسلام
   گروه صنعتی کرین صنعت بیشتر خدمات مربوط به جرثقیل های بلغاری رو انجام میدهد
   لطفا با بخش فروش تماس بگیرید.

  1. سلام
   لطفا با بخش فروش تماس بگیرید تا کاملا راهنمایی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه صنعتی کرین صنعت تهران پیشرو در طراحی ، تولید ، فروش و نصب انواع کرین های سقفی و دروازه ای در ایران در خدمت شما پیمانکاران و مشتریان گرامی می باشد.

ارتباط با ما

_______________

آدرس : تهران – بعد از شیر پاستوریزه -مجتمع تجاری پارس حمید پلاک 9

مدیریت فروش  : 9552 225 0912  

تلفن ثابت : 66394076-021  

خدمات پس از فروش : 7379 503 0912

جرثقیل نیم دروازه ای