ساخت جرثقیل دروازه ای حرفه ای در سال ۱۴۰۰

  • آخرین بروز رسانی مطلب : ۱۶ بهمن ۱۴۰۰
  • نظرات : ۲۲دیدگاه

ساخت جرثقیل دروازه ای در تهران

ساختار داخلی یک گیت کرین
 
 

ساخت جرثقیل دروازه ای (به انگلیسی :  Construction of gate cranes)  برای طراحی و ساخت 📌بالابرهای دروازه ای  و حتی سنگینبر های نیم دروازه ای لازم است نسبت به اصول و ضوابط ساخت، آگاهی نسبی و اطلاعات لازم را کسب نمایید. کارشناسان و تیم تخصصی گروه کرین صنعت تهران در طول سال ها انواع بالابر های دروازه ای را ارائه و عرضه نموده اند و تمام اطلاعات لازم برای تولید گیت کرین متناسب با نیاز محیط های کاری شما را در اختیارتان قرار می دهند.

آیا برای جابه‌جایی وسایل سنگین مغازه یا کارگاه خود علاوه بر کمک گرفتن از نیروهای انسانی، به کمک بیشتری نیاز دارید؟ اگر پاسخ شما به این سؤال مثبت است، پیشنهاد می کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با نحوه تولید گیت کرین آشنا شوید.

طراحی و ساخت 📌انواع جرثقیل دروازه ای🏗️ با طول عمر بسیار بالا ، مقرون به صرفه و با تضیمن کارایی و کیفیت را به گروه فنی مهندسی کرین صنعت تهران بسپارید.کرین صنعت یعنی حرفه ای در ساخت انواع کرین های دروازه ای🏗️ جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

 

محتویات فهرست

ساخت جرثقیل دروازه ای در سال ۲۰۲۱

کرین  دروازه ای یک محصول با یک قاب پل افقی است که روی دو پایه نصب شده و یک قاب A شکل را تشکیل می دهد. کرین های دروازه ای ابزارهای مناسبی برای بلند کردن و جا به جا نمودن بارهای سنگین در هر مکانی از جمله درون فضای مسقف محیط کار و نیز فضای آزاد، از فضای خانه گرفته تا کارگاه های کوچک و بزرگ صنعتی می باشند.

کارشناسان و تیم تخصصی گروه کرین صنعت تهران در طول سال ها انواع گرانکش های دروازه ای را ارائه و عرضه نموده اند و تمام اطلاعات لازم برای صنتعت تولید و ایجاد گران کش های دروازه ای متناسب با نیاز محیط های کاری شما را در اختیارتان قرار می دهند. همچنین می توانید مشاوره های لازم برای خرید سنگینبرهای دروازه ای را با توجه به طیف وسیع این دستگاه ها، دریافت نمایید.

نکات مهم در طراحی وینچ دروازه ای این هست که برای تولید این محصول لازم است نسبت به اصول و ضوابط ساخت، آگاهی نسبی و اطلاعات لازم را کسب نمایید. در سال جدید میلادی یعنی در سال ۲۰۲۱ کرین صنعت تهران در زمینه طراحی و ساخت انواع کرین های سقفی به ویژه دروازه ای پیشتاز خواهد بود.

 

تشریح یک سنگین بر دروازه ای

 

تولید انواع بالابر های دروازه ای

گزینه های مواد ساختمانی جهت ایجاد و تولید جراثقال از نوع گیت
هنگام تصمیم گیری برای استفاده از مواد موردنیاز برای ساخت بدنه سنگینبر دروازه ای، با سه گزینه مواجه خواهید شد. در حالی که هر یک از این مواد برای این منظور مناسب خواهند بود، لازم به ذکر است که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

۱. وینچ دروازه ای فولادی
• رایج ترین ماده در ساخت جرثقیل،
• ساخت آن نسبتاً آسان است.
۲. محصول دروازه ای آلومینیومی
• نسبت به فولاد محبوبیت کمتری دارد،
• ساخت آن، سخت تر از ساخت کرین با فولاد است،
• قابلیت حمل آن از کرین فولادی راحت تر است،
• نسبت به سنگین فولادی گران تر می باشد.
۳. محصول دروازه ای چوبی
• ظرفیت بالابری محصول ساخته شده از چوب، محدود است،
• ممکن است با گذشت زمان خراب شود،
• با خشک شدن چوب ممکن است تاب بخورد.

 

ساخت انواع بالابرهای دروازه ای

 

ظرفیت بالابر جراثقال دروازه ای

به طور کلی و بر اساس استانداردهای جهانی چهار ظرفیت بارگیری متداول وجود دارد. این چهار ظرفیت بارگیری، متداول ترین ظرفیت هایی هستند که باید در ساخت بالابر دروازه ای مورد بررسی قرار بگیرند و بسته به اینکه کرین برای چه منظوری طراحی و ساخته می شود می بایست ظرفیت متناسب با آن تعیین گردد. ظرفیت های ۵۰۰ پوند، ۱۰۰۰ پوند، ۱ تن و ظرفیت ۲ تن از جمله متداول ترین ظرفیت های کرین دروازه ای دستی هستند.

ارتفاع  بالابر دروازه ای

نکته دیگری که می بایست مورد توجه قرار گیرد، این است که علاوه بر ظرفیت بارگیری مشخص، چه انتظاری از میزان ارتفاع جابه جایی بار دارید. آیا می خواهید بالابر دروازه ای با ارتفاع ثابت داشته باشید یا وینچ مورد نیاز شما، یک جرثقیل با ارتفاع قابل تنظیم است؟وینچ دروازه ای ارتفاع ثابت، نحوه ساخت آسان تری دارد و هزینه ساخت آن نیز کمتر از نوع دیگر خواهد بود؛

 

اما این سنگین برهمه کاره نیست و در واقع قابلیت تغییر ارتفاع بالابری بارها را ندارد. انتخاب نوع ارتفاع ثابت فقط و فقط به کاربردی بستگی دارد که شما از ساخت وینچ دروازه ای خود انتظار دارید. این نوع سنگین بر های ارتفاع ثابت برای مغازه ها و گاراژهای کوچک با ارتفاع سقف ثابت ایده آل هستند.

 

وینچ های دروازه ای قابل تنظیم نیز طراحی پیچیده ای ندارند. مزیت این کرین ها، قابلیت تنظیم آن ها در ارتفاع های مختلف و در واقع انعطاف پذیری آنها برای جابه‌جایی بار در شرایط ارتفاعی مختلف است و عیب بزرگ آن ها این است که در صورت خراب شدن پیچ ها و تجهیزات تنظیم ارتفاع، شانسی برای بارگیری محموله ها تا زمانی که نقائص و خرابی را برطرف شوند، وجود ندارد.

 

ارتفاع سنگین برهای دروازه ای

 

سنگینبر دروازه ای چوبی

در 📌طراحی و ساخت جرثقیل دروازه ای دستی، می بایست پارامترهای زیادی را علاوه بر مواردی که پیشتر اشاره شد، مورد نظر قرار داد. مؤلفه هایی نظیر طول دهانه و قاب جرثقیل، نوع تک بودن یا دو پل بودن بالابر، مکانیکی بودن یا الکتریکی بودن برخی از تجهیزات آن، وجود یا عدم وجود کابین اپراتور و … از مواردی هستند که با توجه به درخواست کارفرما، توسط تیم مشاوره و فروش گروه کرین صنعت تهران بررسی و پیگیری می شوند.

 

گیت کرین  چوبی

 

 

تماس تلفنی با کرین صنعت تهران

کاربر گرامی لطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید

۵/۵ - (۱ امتیاز)