چرخ جرثقیل سقفی خرید + انواع + ویژگی ها

  • آخرین بروز رسانی مطلب : ۹ بهمن ۱۴۰۱
  • نظرات : بدون دیدگاه

چرخ جرثقیل سقفی ( به انگلیسی : Overhead crane wheel) باوجود چرخ جرثقیل سقفی حرکت معنا پیدا می‌کند! حمل کالا در ارتفاع بدون این چرخ‌ها کاربردی ندارد. در حقیقت این چرخ‌ها به جرثقیل کمک می‌کنند تا در جهات مختلف بچرخد.

چرخ 📌جرثقیل سقفی نقش مهمی در عملکرد مطلوب جرثقیل‌ها دارد. اگر می‌خواهید بدون دردسر از چرخ اورکرین استفاده نمایید، باید با ویژگی‌های آن آشنا باشید. عدم کارکرد صحیح چرخ کرین سقفی می‌تواند به مشکلاتی مثل خورده شدن ریل هم منجر شود.

چرخ E.O.T با ابعاد متنوع برای انواع جرثقیل‌ها طراحی‌شده است. شما می‌توانید مناسب‌ترین نمونه از چرخ سلینگ کرین را با توجه به نیاز جرثقیل انتخاب و خریداری نمایید. در ادامه نکات مهمی پیرامون ویژگی‌های چرخ‌های جرثقیل سقفی ارائه خواهیم کرد.

Dummy image

 

چرخ جرثقیل سقفی

 

خصوصیات مهم چرخ جرثقیل سقفی

هنگام انتخاب چرخ سنگین بر سقفی باید به خصوصیات آن توجه کرد. ابعاد و جنس چرخ اورهد کرین از مهم‌ترین ویژگی‌ها محسوب می‌شوند. یعنی برای هرکدام از چرخ جرثقیل سقفی می‌توانید اندازه و جنس خاصی را انتخاب کنید. شرکت‌های برتر درزمینهٔ تولید محصولات صنعتی می‌توانند چرخ جراثقال سقفی را باکیفیت بالا عرضه کنند.

 

خصوصیات چرخ گرانکش ها

 

هنگام خرید این مدل چرخ‌ها باید چندین نکته را مدنظر قرار دهید. برند تولیدکننده، اندازه چرخ و کیفیت جنس تأثیر زیادی بر قیمت چرخ‌های مخصوص جرثقیل سقفی دارد. اگر می‌خواهید دوام این چرخ‌ها بیشتر شود، باید از اصطکاک بیش‌ازحد آن‌ها جلوگیری نمایید. همچنین سعی کنید مناسب‌ترین اندازه را برای چرخ انتخاب کنید تا هنگام استفاده دچار مشکل نشوید.

 

قطعات اورکرین

 

خرید انواع چرخ‌های جرثقیل سقفی

چرخ وینچ سقفی در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. دسته‌بندی‌های متنوعی از این محصول را در بازار مشاهده می‌کنیم. این چرخ‌ها ازنظر حالت ظاهری خود در مدل‌های مختلفی طبقه‌بندی می‌شوند.برخی از مدل‌های چرخ بالابر سقفی به شکل تک لبه و مدل‌های دیگر به‌صورت دو لبه تولید می‌شوند.

 

قطعات حرکتی سلینگ کرین

 

این چرخ‌های مخصوص به دو طریق مختلف توسط شرکت‌های تولیدی آماده می‌شوند. در حقیقت چرخ‌های جرثقیل سقفی یا از طریق ریخته‌گری طراحی می‌گردند. در ضمن خدمات آهنگری برای تولید آن‌ها می‌توانند کمک‌کننده باشند. هرکدام از این دو روش در گروه صنعتی کرین صنعت تهران مورداستفاده قرار می‌گیرند.

گروه صنعتی کرین صنعت تهران می‌تواند درزمینهٔ خرید مدل‌های مختلف چرخ جرثقیل سقفی به شما کمک کند.

 

 

چرخ اورهد کرین

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)