قیمت جرثقیل دروازه ای شامل 5 تن + 10 تن + دست دوم

فهرست آنچه که باید بخوانید

قیمت جرثقیل دروازه ای در تهران

 

قیمت 📌جرثقیل دروازه ای (به انگلیسی : Price of gate cranes) به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که همگی به عنوان مشخصات فنی جرثقیل دروازه ای شناخته می شوند؛ پارامترهایی مانند، ابعاد جرثقیل، سطح کاربری جرثقیل، ظرفیت لیفتینگ، طول دهانه ای که توسط کرین از نوع گیت وی به جهت حمل بار قابل پوشش است، نوع ساختار جرثقیل اعم از کریت گیت وی تک پل یا دو پل و جنس مواد سازنده این اجزا و … .

 

 

آنچه که در این محتوا خواهید یافت بهاء یک جراثقال از نوع GateWay شامل لیست بهاء انواع بالابرهای دروازه ای سنگبری ، قیمت جرثقیل دروازه ای  5 تن ، 10تن و بالابرهای استوک و  دست دوم  به صورت بروز و آنلاین در صورت تمایل تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

 

ارزش بالابرهای از نوع گیت وی یکی از مسائلی است که جزو دغدغه های صاحبان واحدها و کارگاه های تولیدی یا صنعتی می باشد. از آن جایی که این تجهیزات پرکاربرد در صنایع مختلف به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند، بر آن شدیم تا مطالب مفیدی را در رابطه با بهاء گرانکش های دروازه ای و عوامل مؤثر بر آن تدوین و در اختیار مخاطبان گرامی قرار دهیم.

 

جرثقيل دروازه اي 5 تن

مشخصات فنی کرین گیت وی

📌تکنولوژی های جرثقیل ها و بالابرهای دروازه ای مجموعه ای وسیع از دروازه های بزرگ که قادر به بلند کردن و حمل و نقل سنگین ترین بارهای موجود در محوطه های کارگاهی جهان هستند تا جرثقیل های کوچک را که برای کارهایی مانند لیفتینگ و جابه‌جایی محموله های کوچک از محصولات تولیدی کارگاهی و … استفاده می شوند، در برگرفته اند.

به مدل های کوچک تر جرثقیل های دروازه ای، جرثقیل های “پورتال ” نیز گفته می شود، پورتال محدوده و مساحتی است که توسط دروازه جرثقیل پوشش داده می شود.

 

مظینه قیمت انواع وینچ های از نوع GateWay به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که همگی به عنوان مشخصات فنی gate cranes شناخته می شوند. پارامترهایی مانند، ابعاد جرثقیل، سطح کاربری جرثقیل، ظرفیت لیفتینگ، طول دهانه ای که توسط گیت کرین به جهت حمل بار قابل پوشش است.

نوع ساختار جرثقیل اعم از 📌بالابر دروازه ای تک پل یا دو پل و جنس مواد سازنده این اجزا و … همگی از جمله موارد مهمی هستند که بر ارزش و اعتبار ریالی انواع سنگین برهای دروازه ای مؤثر خواهند بود.

 

کرین از نوع گیت وی  یا جرثقیل پل

در برخی مواقع و البته اشتباهاً گیت کرین را کرین سقفی (جرثقیل پل) می نامند، زیرا هر دو نوع جرثقیل، باری را که بارگیری می شود در راستای تیر یا پل تعبیه شده در بالای جرثقیل جابه‌جا می کنند. تمایز جرثقیل های دروازه ای با جرثقیل های سقفی این است که گیت کرین بر روی چرخ قرار می گیرد و به منظور حرکت در طول مشخصی، روی ریل سوار می شود.

در حالی که کرین سقفی در محل خود ثابت شده است و این نوع جرثقیل اغلب روی دیوارها یا سقف نصب می شود و معمولاً درون یک ساختمان یافت می شود و در امتداد یک ریل یا تیر حرکت می کند که در این حالت به آن جرثقیل سقفی گفته می شود.

 

جرثقیل های دروازه ای در ترمینال ها و پایانه ها تقاضای زیادی دارند و به دلیل عدم محدودیت اندازه، فضای عمودی جهت حمل و جابه‌جایی بار را به حداکثر می رسانند. جرثقیل های دروازه ای سرعت کمی دارند، اما با دسترسی بالایی که به بخش های مختلف ایجاد می کنند، گزینه بسیار خوبی در مقابل انواع دیگر تجهیزات ترمینال و حمل و نقل کانتینر هستند.

ارزش یک بالابر از نوع گیت وی مناسب برای یک محوطه کارگاهی کوچک به سبب نوع کارایی و سطح عملکردی آن با ارزش اقتصادی جرثقیل مناسب برای بنادر کشتی رانی و … مسلماً متفاوت خواهد بود.

 

چرخ سنگین بر از نوع دروازه ای

چرخ گیت کرین یکی از اجزای مهم در ساختار اصلی این نوع جرثقیل و عاملی اثرگذار در قیمت بالابرهای دروازه ای می باشد. در واقع وزن اصلی جرثقیل پس از قرارگیری بر روی قاب پشتیبان به چرخ ها انتقال می یابد.

از این رو به منظور بهره وری حداکثری جرثقیل می بایست این عنصر مهم از جنس مرغوب و کیفیت بالایی برخوردار باشد. چرخ های جرثقیل معمولا از کربن فولاد متوسط ساخته می شوند. البته اینکه از آلیاژ فولاد به چه مقدار در ساخت بخش های مختلف چرخ بهره گیری شود بستگی به شرکت های سازنده و تیم طراحی و تولید دارد.

 

 

به عنوان یک قاعده کلی، هرچه میزان کربن فولاد بیشتر باشد، قدرت سختی آن نیز بیشتر است. به لطف پیشرفت در فن آوری عملیات حرارتی، سختی چرخ های جرثقیل ساخته شده با فولاد با کربن متوسط افزایش یافته است و می توان گفت به اندازه کافی سختی و استحکام دارد.

هنگامی که آج چرخ جرثقیل از سختی و مقاومت کافی برخوردار باشد، باعث کاهش فرسایش و افزایش طول عمر چرخ های جرثقیل می شود؛ بنابراین با توجه به توضیحات عنوان شده در زمینه اهمیت ساختار چرخ جرثقیل دروازه ای، می بینیم که نوع و کیفیت این عضو، بر نرخ ریالی یک بالابر از نوع  گیت وی تاثیر  مستقیم خواهد داشت.

 

از طرف دیگر، فلنج چرخ جرثقیل نباید سخت شود. فلنج ها به شکل پذیری نیاز دارند تا هنگام قرار گرفتن در معرض نیروهای جانبی مانند ریل نامرتب، بتوانند خم شوند و شکسته نشوند.تعیین سختی سطح آج چرخ جرثقیل از جنبه های اساسی سختی چرخ است و اندازه گیری آن نسبتاً ساده است؛ اما چیزی که اندازه گیری آن دشوارتر است، تعیین سختی عمق چرخ است.

 

طول عمر چرخ بیشتر به سختی آج چرخ ها بستگی دارد. در واقع آج چرخ تنها قسمت های جرثقیل هستند که با باند زمینی تماس مستقیم دارند. معمولاً، آنها اولین قطعات جرثقیل هستند که اثرات مشکلات جرثقیل، مانند ریل های نامرتب را نشان می دهند. بازرسی و بررسی دوره ای جرثقیل ها، از جمله چرخ ها، می تواند فرسودگی زودرس چرخ را تشخیص دهد و سرنخ هایی را برای اصلاح معایب و نقائص جرثقیل قبل از آسیب جدی فراهم کند.

 

توصیه می شود ضخامت فلنج چرخ را اندازه گیری و مستند کنید تا بتوانید میزان سایش را در بین بازرسی ها پیگیری کنید. مثلاً سایش چرخ ها به اندازه یک ربع اینچ و فقط در مدت دو هفته، می تواند نشان دهنده یک مشکل جدی باشد.

 

قیمت انواع بالابرهای  دروازه ای

جرثقیل ها در صنایع مختلفی استفاده می شوند، مانند کارگاه، کارخانه فولاد، معدن، محوطه های بارگیری محصولات، بنادر و غیره. در اینجا لازم است که نکاتی را ارائه نماییم تا همه خریداران با موارد مهمی قبل از انتخاب جرثقیل های سقفی آشنا شده و هنگام خرید و تعیین قیمت جرثقیل دروازه ای آن ها را لحاظ کنند.

پنج پارامتر جرثقیل که باید قبل از خرید گیت کرین بدانید
برای تهیه گیت کرین مناسب، هر خریدار باید این پارامترهای فنی را به شرح زیر درک کند:

 • ظرفیت بالابر جرثقیل
 • ارتفاع بالابر جرثقیل
 • وظیفه کار
 • دهانه
 • و مدل کنترل.

1. ظرفیت بالابر جرثقیل به معنای وزن بالابر جرثقیل است. قبل از خرید می توانید وزن مورد نظر در محوطه و محدوده کارگاهی خود را بررسی و مشخص کنید.

2. ارتفاع بالابر جرثقیل به میزان ارتفاع جرثقیل اشاره دارد.
3. دهانه به معنای طول عبور از دو تیر انتهایی است. شما می بایست طول دهانه مورد نیاز جهت پوشش با جرثقیل دروازه ای را بدانید تا بتوانید جرثقیل مناسب را سفارش دهید.
4. مدل کنترل. معمولاً سه روش برای کنترل جرثقیل وجود دارد: کنترل آویز، کنترل از راه دور و کنترل کابین. بیشتر جرثقیل ها از هر سه روش پشتیبانی می کنند.
5. وظیفه کاری. با توجه به شرایط بارگیری و کلاس استفاده، وظیفه کار جرثقیل های دروازه ای و همچنین جرثقیل های سقفی را می توان به کلاس های A1 تا A8 طبقه بندی کرد.

 

البته می بایست خاطر نشان کرد که سرعت بالابر جرثقیل و سرعت حرکت واگن برقی جرثقیل دروازه ای، طول جرثقیل و … نیز می توانند از جمله عواملی باشند که برای برخی کسب و کارها از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب، سفارش و تعیین مناسب ترین بهاء یک گرانکش دروازه ای می توانید با کارشناسان بخش فروش گروه کرین صنعت تهران تماس حاصل فرمایید و مقرون به صرفه ترین و با کیفیت ترین جرثقیل از برندهای معتبر را خریداری کنید.

 

قیمت جرثقیل دروازه ای 10 تن

نوع جرثقیل، دهانه، ظرفیت، چرخه کار، محیط کار و هرگونه ملاحظات اضافی ساختمان یا سازه می تواند هزینه یک جرثقیل سقفی را افزایش یا کاهش دهد. قبل از خرید جرثقیل دروازه ای، می بایست به این سؤال پاسخ دهید که ظرفیت یا حداکثر بار مجاز برای جابه‌جایی توسط جرثقیل چقدر است؟ بهاء و ارزش این محصول تولید شده به مقدار وزنی که قابلیت تحمل و نقل و انتقال آن را دارد وابسته است.

 

مثلاً در مورد جرثقیل دروازه ای 10 تن از آن جایی که قابلیت تحمل بالایی در زمینه لیفتینگ و جابه‌جایی بار 10 تن توسط جرثقیل لازم است و در چنین مواردی شاید نیاز باشد ساختار و پیکربندی جرثقیل به صورت دو پل طراحی و تولید شود، مسلماً بر هزینه نهایی و قیمت این نوع جرثقیل دروازه ای مؤثر خواهد بود.

 

بهاء ریالی یک وینچ دروازه ای 10 تن

هنگامی که برای خرید و تعیین قیمت این محصول از نوع 10 تن به مرکز تولید یا فروش جرثقیل مراجعه می کنید، متخصصان فروش، سؤالات زیر را از شما خواهند پرسید تا محصول نهایی باکیفیتی را به شما عرضه کنند.
• دستگاه های بالابر زیر قلاب که ممکن است لازم باشد از آنها استفاده شود، ذکر شوند.
• پیکربندی یک پل یا دو پل انتخاب شود.
• ملاحظات دیگر برای استفاده یا قابلیت های بعدی جرثقیل در آینده مطرح شوند.

 

جرثقیل دروازه ای بزرگ که نیاز به ظرفیت حمل بالا، دهانه بزرگ یا طیف کاری وسیع دارد، ممکن است به یک طرح پیکربندی دو تیر نیاز داشته باشد؛ یعنی دو تیر وجود دارد که پل را تشکیل می دهد. این تیرها را می توان در یک طرح تیرآهن جعبه فولادی جوش داده شده سفت و محکم برای تقویت بیشتر طراحی کرد.

این نوع تنظیمات قیمت بیشتری را به کار نهایی اعمال خواهند کرد، زیرا افزایش قابل توجهی در حجم کار و میزان مواد موجود برای جوشکاری و ساخت تیرها وجود دارد.

 

 

جرثقيل دروازه اي 10 تن

 

بهاء محصولات  دست دوم یا استوک

جرثقیل های دروازه ای به دلیل ساختار مستحکم و موادی که در فرآیند تولید آن ها به کار گرفته می شود، معمولا از طول عمر بسیار بالایی برخوردار هستند و اگر در بازه های زمانی مشخص و کوتاه، بازرسی و تست شوند، می توانند سالیان سال با همان بازدهی و کیفیت ارائه خدمات داشته باشند.

یکی از راه های کاهش هزینه های راه اندازی یک مجموعه تولیدی و صنعتی یا کارگاهی تهیه و خرید تجهیزات دست دوم اما سالم و ایمن خواهد بود.

 

جرثقیل دروازه ای دست دوم نیز از این قاعده مستثنی نیست. ای بسا جرثقیل های دروازه ای دست دومی وجود دارند که عملکرد کاملاً راضی کننده ای را همواره از خود نشان داده اند. قیمت بالابر گیت وی از نوع استوک یا دست دوم به نسبت از جرثقیل های نو مناسب تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود ضمن اینکه اگر از مراکز معتبر تهیه شوند، همان کارایی جرثقیل نو را خواهند داشت.

 

قبل از تهیه و تعیین بهاء و مظنه قیمت محصول از نوع دست دوم خوب است موارد زیر را با کارشناسان فروش مطرح نمایید.

 1. جرثقیل چند بار در روز استفاده می شود؟
 2. جرثقیل با چه سرعتی نیاز به انتقال تجهیزات یا مواد دارد؟
 3. آیا برای جرثقیل سرویس های منظم یا مکرر لازم خواهد بود؟
 4. میانگین بار نامی موادی که جابجا می شوند چقدر است؟
 5. جرثقیل در چه نوع محیطی کار خواهد کرد؟

 

مظنه قیمت انواع کرین دروازه ای از نوع سنگبری

جرثقیل دروازه ای سنگبری از انواع بسیار پرکاربرد جرثقیل های دروازه ای است که در کارگاه ها و کارخانه جات تولید سنگ مورد استفاده قرار می گیرد. از آن جایی که وزن قطعات و تخته های سنگی تولید شده بسیار زیاد است لازم است از جرثقیل های ویژه ای که ظرفیت حمل چنین بارهای سنگینی را داشته باشند بهره گیری شود.

جرثقیل های دروازه ای سنگبری بارهای بیش از 40 تن را حمل و جابه‌جا می کنند. قیمت و ارزش ریالی این محصول از نوع سنگبری بسته به ظرفیت حمل آن و سایر ویژگی های مرتبط و مورد نیاز که از جانب کارفرما سفارش داده می شود، تعیین می گردد.

 

جرثقیل دروازه ای سنگبری

جرثقیل هایی که در فضای باز استفاده می شوند برای جلوگیری از خوردگی به پوشش های محافظ اضافی نیاز دارند و برای از بین بردن رطوبت و گرد و غبار یا کثیفی به ضد آب نیاز دارند. فولاد ضد زنگ و یا اجزای گالوانیزه در تولید بدنه و پوشش چنین جرثقیل هایی مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین وجود تجهیزات اضافی جهت افزایش ایمنی محیط کار و ارتقای سطح سلامت کارکنان و نیز حفظ سلامت محصولات تولیدی، نیز می تواند بر قیمت این محصول سنگبری و سایر جرثقیل ها تاثیر بگذارد.

 

قیمت جرثقیل دروازه ای سنگبری

فروش انواع بالابرهای دروازه ای در کلان شهر اصفهان

گروه کرین صنعت تهران با بهره گیری از متخصصان با تجربه و ماهر، در زمینه تولید و تأمین انواع جرثقیل های دروازه ای، کارگاهی، تک پل و دو پل و … فعالیت می کند. هدف این مجموعه ارائه به روزترین، ایمن ترین و با کیفیت ترین تجهیزات بالابر کارگاهی و نیز لوازم یدکی و لوازم جانبی چنین دستگاه هایی به صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی در اقصی نقاط کشور است.

 

📌فروش انواع بالابرهای دروازه ای در اصفهان یکی از حیطه های کاری قابل انجام در مجموعه گروه کرین صنعت تهران می باشد که با افتخار به هم میهنان ساکن اصفهان ارائه می شود. کارفرمایان گرامی می توانند از طریق تماس با بخش فروش سایت نسبت به کسب اطلاعات لازم و تعیین ارزش و مظنه انواع بالابرها و وینچ دروازه ای متناسب با نوع فعالیت و ثبت سفارش اقدام نمایند.

تماس تلفنی با کرین صنعت تهران

لطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

3/5 - (3 امتیاز)

جهت ثبت سفارش خرید انواع جرثقیل ها و بالابرهای سقفی و دروازه ای لطفا با بخش فروش گروه صنعتی کرین صنعت تهران تماس بگیرید.

28 پاسخ

 1. سلام عرض ادب و احترام، من یه جرثقیل دروازه ای ۵ تن میخواستم برای محیط باز کارخانه به ارتفاع ۹ متری و بالابرشم هم دماگ میخوام ، اطلاعات را به شماره شرکت وات ساپ کردم منتظره جواب شما هستم با تشکر.

  1. سلام
   اطلاعات و راهنمایی های مورد نظر به شماره داده شده در واتساپ پاسخ داده شد.

 2. سلام من یه جرثقیل دروازه ای ۵ تن میخواستم برای محیط باز کارخانه به ارتفاع ۹ متری و بالابرشم هم دماگ میخوام ، اطلاعات را به شماره شرکت وات ساپ کردم منتظره جواب شما هستم با تشکر.

  1. باسلام
   جناب آقای گودرزی پاسخ و راهنمایی مورد نظر به شماره شما در واتساپ ارسال شد و یک کپی از آن هم به ایمیل شما ارسال گردید.
   اگر سئوال دیگه ای داشتید بپرسید در خدمت شما هستیم

 3. باسلام
  مطلب مربوط قیمت جرثقیل دروازه ای رو خوندم ولی در رابطه با قیمت جرثقیل های دروازه ای مطلبی ندیدم

  1. باسلام
   به مورد خوبی اشاره فرمودید
   خدمت شما که عرض شود این محتوا یکی از محتواهای مهم سایت هست و باید خیلی روی آن کار شود.
   چشم ، در اولین فرصت لیست قیمت انواع جرثقیل های دروازه ای نیز به این محتوا اضافه خواهد گردید.

 4. سلام خسته نباشین ، من برای کارگاهم یه دروازه ای یک تن میخواستم اگر امکان داره راهنماییم کنید مرسی؟

  1. سلام سال نو شما مبارک باشه
   همانطور که قبلا هم در پاسخ به نظرات به اون اشاره داشتم خدمت شما مشتریان گرامی عرض کردم که برای طراحی و ساخت انواع جرثقیل های سقفی باید اطلاعات خاصی مانند طول و عرض کارگاه و نیز طول دهانه جرثقیل رو برای ما ارسال نمایید تا در رابطه با ساخت آن ما اقدام نماییم.

 5. سلام خسته نباشین ، من یه جرثقیل دروازه ای ۱۰ تن میخواستم شرکت شما از چه تاریخی شروع بکار میکنید بعد از ایام عید یا از ۶ فروردین؟؟

  1. باسلام
   شما در صورت نیاز هر زمان که صلاح دانستید با بخش فروش تماس بگیرید
   در خدمت شما هستیم

   1. سلام عرض وادب ، جناب من یه جرثقیل دروازه ای ۵ تنی دارم که ملک رو فروختم این مونده شما خرید هم دارین؟

    1. سلام
     قبلا در نظرات قبلی خدمت دوستان عرض کردم که ما خرید نداریم
     ولی تماس بگیرید راهنمایی می کنیم که کجا جرثقیل رو بفروشید که قیمت مناسب از شما خرید نمایند.

 6. سلام عرض و ادب، من یه جرثقیل دروازه ای ۱۰ تنی میخواستم فقط کف سیمان یا اسفالت نیست خاکی هستش ،آیا امکان داره برای نصب جرثقیل دروازه ای؟

  1. سلام
   بله امکان نصب جرثقیل دروازه ای وجود داره ولی جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونید با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

 7. سلام ، من جرثقیل دروازه ای ۱ تنی میخواستم، حالا اگه من از بالابر زنجیره ای استفاده کنم بهتره یا سیم بکسلی؟

  1. سلام
   موارد استفاده از بالابر زنجیره ای یا سیم بکسلی شرایط خاص خودش رو داره بنابراین برای راهنمایی بیشتر حتما با بخش مشاوره شرکت تماس بگیرید همکاران ما شما رو راهنمایی خواهند نمود.

 8. سلام ، من یه جرثقیل دروازه ای ۵ تن متحرک میخوام برای داخل سالنم ، لطفا بنده رو راهنمایی کنید ممنونم.

  1. باسلام
   جهت ثبت سفارش خرید جرثقیل دروازه ای ۵ تن مورد نظر لطفا با بخش فروش تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی نمایند
   موفق باشید

 9. سلام ، جناب شما دروازه ای ۱۰ تن در حد نو خرید دارین ؟ کاملا نو هستش .

  1. سلام
   خیر ما خرید نداریم ولی تماس بگیرید مراکز خرید معتبر خدمت شما معرفی خواهد شد

  1. با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما بازدیدکننده گرامی سایت کرین صنعت؛
   پارامترهای زیادی بر قیمت جرثقیلی که قابلیت جابه جایی بار سه تن رو داشته باشه موثره. شرایط کارگاهی اعم از اینکه جرثقیل برای کار در فضای باز نیاز دارید یا فضای داخلی کارگاه رو نفرمودید. همچنین اینکه عرض دهانه کارگاهتون چقدر هست باید مشخص باشه تا بهترین مناسب ترین جرثقیل هم از نظر عملکرد هم از نظر قیمت به شما پیشنهاد بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه صنعتی کرین صنعت تهران پیشرو در طراحی ، تولید ، فروش و نصب انواع کرین های سقفی و دروازه ای در ایران در خدمت شما پیمانکاران و مشتریان گرامی می باشد.

ارتباط با ما

_______________

آدرس : تهران – بعد از شیر پاستوریزه -مجتمع تجاری پارس حمید پلاک 9

مدیریت فروش  : 9552 225 0912  

تلفن ثابت : 66394076-021  

خدمات پس از فروش : 7379 503 0912

جرثقیل نیم دروازه ای