جرثقیل سقفی تک پل شامل تولید + نصب

 • آخرین بروز رسانی مطلب : ۲۵ بهمن ۱۴۰۰
 • نظرات : ۲۹دیدگاه

📌جرثقیل سقفی تک پل : باسلام خدمت شما مشتری گرامی ، در صورتی که قصد خرید اورکرین دارای یک بریج را دارید می توانید این نوع جرثقیل ها را با مناسب ترین  قیمت آنهم به صورت رقابتی و با بهترین کیفیت جرثقیل هایی را خرید نمایید که علاوه بر خصوصیات ذکر شده از قطعات اصلی و اورجینال نیز برخوردار هستند. ضمنا گروه فنی مهندسی کرین صنعت تهران بهترین خدمات پس از فروش محصول را برای شما مشتری عزیز به همراه خواهد داشت.

از اینکه با ما خواهید بود بسیار خوشحال و خرسندیم. گروه فنی مهندسی کرین صنعت تهران فروشنده انواع اورکرین های از نوع یه پل و  📌جرثقیل های از نوع چفت پل یا دوپل با قیمت رقابتی ، گارانتی معتبر ، لوازم و قطعات اورجینال در خدمت شما می باشد.

 

مکان های استفاده از بالابرهای سقفی

در این مقاله می خواهیم به معرفی گروه فنی مهندسی کرین صنعت تهران به عنوان یکی از  بهترین فروشندگان سنگین بر های از نوع یه بریج بپردازیم. این شرکت علاوه بر فروش بالابر های سقفی از نوع ۱ بریج  به شما می ‌تواند انواعی از جرثقیل ها را ارائه دهد. همچنین می خواهیم بدانیم که سنگین برهای سقفی از نوع تک پل چیست؟

این وسیله به شما امکان جابجایی دقیق اجسام های بسیار سنگین را در کارخانه ها، کارگاه ها، صنایع و غیره می دهد. به طور کلی جرثقیل های سقفی به‌ دو دسته ی تک پل و دو پل تقسیم می شوند. بسته به کاربردی که دارند جزو هر گروه قرار می گیرند.

محتویات فهرست

⏪هزینه نهگداری جرثقیل سقفی تک پل :

هزینه نگهداری ای گران کش های از نوع یک پل بسیار کم بوده و به ندرت نیاز به تعمیر پیدا می کنند اما به طور کلی لازم است که هر ۶ ماه یک بار این جرثقیل ها را توسط یک فرد با مهارت چک نموده و در صورت وجود نقص هایی هر چند کوچک آن ها را تعمیر نمایید. بالابر های  سقفی از نوع  یک پل آویز برای صنایع کوچک تر مورد استفاده واقع می شوند، لذا ظرفیت آن نسبت به بالابر سقفی دوپل برای حمل و نقل کمتر است. در واقع نوع یک پل با استفاده از پلی که دارد که وینچ بالابر به آن آویزان است، اجسام از زمین برداشته و سپس حرکت کرده و در جای دیگر قرار می دهد.

 

⏪مزیت های بالابرهای سقفی از نوع یک پل

 • قیمت بالابر های  سقفی از نوع  یک پل نسبت به قیمت بالابر سقفی دو پل ارزان تر می باشد.
 • شما در هنگام استفاده از بالابر یک پل محدودیت هایی را که برای نوع جفت پل آن قائل می‌شویم ندارید.
 • اجسام بسیار سنگین توسط این جرثقیل یکی دیگر از مزیت های آن می باشد.
 • ابعاد وسیله ی حمل شده توسط این جرثقیل محدود نیست.
 • قابلیت نصب نمودن راهرویی را نیز دارد.
 • به راحتی می توان به وسیله ی دسترسی به وینچ بالابر آن را تعمیر نمود.
 • اجزای اورهد کرین از نوع یک پل هیچ گونه محدودیتی در نصب ندارند.

 

مزیت جرثقیل سقفی تک پل

 

⏪مهم ترین اجزای بالابر های  سقفی از نوع  یک پل

 1. مگنتت
 2. کابین
 3. چنگک
 4. وینچ بالابر

 

⏪می خواهیم بدانیم که از بالابرهای سقفی از نوع یک پل برای چه مکان هایی استفاده می کنند؟

به طور کلی سالن هایی که دهانه ی کمتر از ۱۵ متر دارند و نیاز به حمل بار به اندازه ی کمتر از پنج تن را خواهند داشت، می توانند از این جرثقیل استفاده کنند. شما می توانید این جرثقیل ها را در ارتفاعات بالاتر نیز نصب کنید. جالب است بدانید که بالابر های  سقفی از نوع  یک پل به خاطر داشتن قدرت بسیار بالا، ارتفاع نمی ‌تواند مشکلی در عملکرد آن ایجاد نمایند. باید بدانید که اگر چه جرثقیل های سقفی دو پل(جفت پل) قدرتمند تر هستند اما مزیت های بالابر های  سقفی از نوع  یک پل نسبت به آن بیش تر بوده و هم چنین دارای محدودیت های کمتری نسبت به دو پل می باشند.

 

یکی از معضل هایی که خریداران این نوع جرثقیل با آن مواجه می شوند، تعیین ارتفاع آن می باشد. در این مقاله ما به شما خواهیم گفت که برای هر جرثقیل چه ارتفاعی را در نظر بگیریم. به طور کلی مدل و نوع وینچ بالابر در هر جرثقیل تعیین می کند که ارتفاع مفید و حداکثر آن چقدر باشد. وینچ های وزن مقابل یا به اصطلاح لوهدروم بهترین گزینه برای کسانی است که شما می‌خواهید ارتفاع بیش تری را برای نصب آن در نظر بگیرید.

در حین خرید از گروه فنی مهندسی کرین صنعت تهران حتماً ارتفاع مورد نظر خود را مطرح نمایید تا این گروه حرفه ای شما را راهنمایی نمایند و مدلی که متناسب با کار شما است را تحویل دهند.

باید بدانید که بیش ترین جرثقیل های مورد استفاده در دنیا قابلیت این را دارند که در ارتفاع های زیاد نصب شوند. به طور کلی وینچ های بالابری که دارای اجزایی نظیر درام، گیربکس، الکتروموتور و غیره در یک ردیف هستند، نسبت به سایر جرثقیل های سقفی دارای عرض مفید کم تری خواهند بود. به همین دلیل است که باید قبل از خرید بالابر های  سقفی از نوع  یک پل از کارشناسان گروه فنی مهندسی کرین صنعت تهران حتماً مشورت بگیرید تا بهترین نوع را در اختیار شما قرار دهند.

 

مکان های استفاده از اورهد کرین های یک پل

 

⏪قیمت بالابر های  سقفی از نوع  یک پل :

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد، بالابرهای سقفی از نوع یک پل دارای قیمتی ارزان تر نسبت به جرثقیل های دو پل هستند. در بالابر های  سقفی از نوع  ۱ پل چندین عامل می‌ تواند به روی قیمت آن ها تاثیر بگذارد. از جمله این عوامل می ‌توان به نوع وینچ بالابر، اندازه ی دهانه، اندازه حداکثر ارتفاع، شرکت سازنده و غیره اشاره نمود. مسلماً سنگین برهای  سقفی از نوع  یک پلی که دارای قیمت بیش تری است کارایی بیش تری را نیز دارد.

 

سال‌ های طولانی گروه کرین صنعت تهران به فروش انواعی از بالابر های  سقفی از نوع  یک پل نو می پردازد. از طریق برخی ‌از مشتریان یا پیمانکاران به خاطر کاهش دادن برخی از  هزینه ‌های خود ترجیح می دهند که به خرید اورهد کرین یه پل دست دوم اقدام نمایند.

 

از آن جایی که این جرثقیل ها توسط گروه کرین صنعت تهران چک شده و هیچ عیبی ندارند، این عمل بسیار حائز اهمیت است. لذا خریداران با پرداخت هزینه های کم تر می توانند به دستگاه مورد نیاز خود دست یابند. این شرکت معتبر علاوه بر ارائه انواع از جرثقیل های نو  به شما این اطمینان را می‌دهند که از خرید خود پشیمان نمی شوید چرا که نسبت به سایر رقیبان خود نازل ترین قیمت ها را دارند. جلب رضایت مشتری و قیمت های ارزان تاکنون باعث شده که گروه کرین صنعت تهران نام درخشانی را ازآن خود نماید.

 

⏪تاریخچه استفاده از بالابر های  سقفی از نوع  یک پل :

تاریخچه استفاده از این جرثقیل ها به بیش از ۶۰ سال گذشته باز می‌گردد. این بالابر ها ساخت کشور آمریکا هستند که توسط مهندسین بسیار ماهر طراحی و تولید شده‌اند. از جمله کاربرد هایی که این جرثقیل ها دارند، جابجایی اجسام بسیار سنگینی هستند که جابجایی آن ها توسط انسان ها امکان پذیر نیست. از جمله اجسامی که جرثقیل های سقفی بالابر می‌توانند آن ها را جابجا کنند می‌توان به خودرو، ریل های راه آهن، ورقه های سنگین فلزی، دستگاه های تولیدی برای کارخانه های مواد غذایی، جابجایی دستگاه های بسیار بزرگ پزشکی و بیوتکنولوژی و غیره اشاره نمود.

 

این جرثقیل ها تا کنون توانستند که برای تولید کنندگان کاربرد های فراوانی داشته باشند. برخی از اجسام که دارای وزن حدود یک تن هستند را می توان توسط نیرو های انسانی جابجا نمود اما استفاده از بالابر های  سقفی از نوع  تک پل نسبت به نیرو های انسانی دارای مزیت های بیش تری نظیر: مقرون به صرفه بودن، جابجایی دقیق، عدم خسارت مالی و جانی و غیره است. همانطور که گفته شد به طور کلی دو نوع سنگین بر سقفی جفت پل و تک پل داریم که هر کدام از این ها به گروه ‌های کلاس abcd تقسیم می شوند. با توجه به کلاسی که دارند ظرفیت وزن قابل حمل توسط آن ها مشخص خواهد شد.

تماس تلفنی با کرین صنعت تهران

۴.۱/۵ - (۹ امتیاز)