جرثقیل دیواری شامل فروش + قیمت سال 1401

فهرست آنچه که باید بخوانید

جرثقیل دیواری :  (به انگلیسی : Wall mounted crane) برای کار در صنایع مختلف شما نیاز به تجهیزات کاربردی خواهید داشت. جرثقیل دیواری به‌عنوان نوعی جرثقیل شناخته می‌شود که با بهره‌مندی از وزن ایدئال و سبک و کارایی بالا می‌تواند در فضای مورداستفاده توسط شما به بهترین شکل بهینه‌سازی را فراهم نماید.

 

قیمت جرثقیل دیواری

همان‌گونه که بیان کردیم این نوع جرثقیل را می‌توان در شکل‌های مختلف، ساختاری متفاوت و با تناژ و توان گوناگون طراحی و اجرا نمود. شرایط مختلفی می‌توانند در قیمت جرثقیل دیواری اثرگذار باشند. به همین علت نمی‌توان قیمت واحدی برای هرکدام از جرثقیل‌های دیواری بیان کرد. شرایط ایدئال ما در مجموعه صنعتی کرین صنعت تهران می‌تواند پاسخگوی نیازهای شما در خرید این نوع جرثقیل و قطعات یدکی جرثقیل سقفی موردنیاز شما باشد. ما در این مجموعه تمام شرایط را باکیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب جهت ارائه به شما در نظر گرفته‌ایم.

 

هر آنچه در مورد جرثقیل دیواری باید بدانید

آنچه که باید در مورد بالابرهای دیواری بدانید

برای کار در صنایع مختلف شما نیاز به تجهیزات کاربردی خواهید داشت. جرثقیل دیواری به‌عنوان نوعی جرثقیل شناخته می‌شود که با بهره‌مندی از وزن ایدئال و سبک و کارایی بالا می‌تواند در فضای مورداستفاده توسط شما به بهترین شکل بهینه‌سازی را فراهم نماید.

طراحی و اجرای این جرثقیل‌ها به‌گونه‌ای است که می‌توان با نصب کردن آن‌ها بر روی دیوارهای داخلی ساختمان، تمام خدمات موردنیاز را انجام داد. توجه داشته باشید که بررسی قیمت این جرثقیل نشان می‌دهد که این محصول ازلحاظ اقتصادی بسیار مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

مکانیسم عملکردی این نوع بالابرها به‌گونه‌ای است که شما می‌توانید با ایمنی بسیار بالاتر و کارایی بهتر، اجسام نسبتاً سنگین را به‌خوبی جابجا نمایید.

ساخت بالابر دیواری

نحوه ساخت این نوع بالابر به‌گونه‌ای است که شما باید در ۱‌طرف از دیواره سالن استفاده کرده و در طرف دیگر فضای آزاد جهت اجرای این نوع جرثقیل را در اختیار داشته باشید. علاوه بر این از دیگر مواردی که در ساخت این نوع جرثقیل می‌توان به آن اشاره کرد بهره‌مندی از بازوهایی با طول متفاوت و متناسب با نیاز کارفرما خواهد بود.

در هنگام ساخت این وسیله شما با تناژ مختلف از ۱۰۰ کیلوگرم تا ۵‌تن می‌توانید از این سازه بهره ببرید. علاوه بر این با توجه به اینکه جرثقیل‌های دیواری قابلیت چرخش کامل رادارند به‌خوبی می‌توان در ساخت آن‌ها این شرایط را در نظر گرفته و بتوان به هنگام نیاز از آن بهره برد.
مجموعه ما در گروه صنعتی کرین صنعت تهران شرایطی برای شما فراهم کرده که با ساخت انواع جرثقیل‌های دیواری متناسب با نیاز شما، خدمات گسترده‌ای را در اختیارتان قرار خواهد داد.

 

کاربرد این نوع جرثقیل ها

بدون شک نوع طراحی و ساخت جرثقیل‌های دیواری به شکلی انجام می‌گیرد که می‌تواند حجم وسیعی از نیازهای شمارا در مکان‌های گوناگون برطرف کند. کاربردهای مختلفی که شما می‌توانید از این سازه دریافت کنید به‌خوبی پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. ازجمله مزایا و کاربردهای این ابزار می‌توان به استفاده در مکان‌هایی که فضای لازم برای کار با سایر تجهیزات را ندارید اشاره نمود.

گاهی اوقات شما با شرایطی در مکان‌های مختلف مواجه می‌شوید که امکان نصب جرثقیل سقفی برای شما وجود نخواهد داشت. به‌عنوان‌مثال مکان‌هایی که دارای ارتفاع بلند هستند یا برخی از مکان‌ها که به دلیل تجمع بیش‌ازحد ماشین‌آلات امکان نصب تجهیزات دیگر در آن‌ها وجود ندارد به‌خوبی می‌توانند از مزایا و کاربردهای جرثقیل دیواری بهره ببرند.

 

جرثقیل های متحرک دیواری

 نوعی از بالابرهای دیواری که معمولاً در گوشه‌های داخلی سالن‌ها می‌توان از آن‌ها استفاده نمود به‌عنوان جرثقیل متحرک دیواری شناخته می‌شوند. این نوع جرثقیل‌ها دارای ظرفیت‌های مختلفی بوده که می‌توانند جابجایی بار را تا ۱۰ تن برای شما انجام دهند.

نحوه ساخت این محصول به شکلی است که می‌توان آن‌ها را متناسب با نیاز خود با بازوهایی از ۲ تا ۷ متر طراحی نمود. ازجمله مزایا و کاربردهای استفاده از این جرثقیل دیواری می‌توان به قابلیت عملکرد در مکان‌هایی که شیب زیاد دارند نام برد.

از دیگر مزایای استفاده از این وسیله می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

  1. استفاده در صنعت تولید ریل قطار
  2. قابلیت نصب و اجرا در هر ارتفاع
  3. قابلیت استفاده در مکان‌های فاقد سقف، مانند دیوارهای حیاط
  4. بازدهی و عملکرد ایدئال در محیط‌ها و سالن‌هایی که از عرض زیادی برخوردار هستند و وسایل سنگ نیاز به جابجایی در فاصله زیاد دارند.

بالابر از نوع بازویی دیواری

نحوه ساخت و اجرای جرثقیل بازویی دیواری به‌گونه‌ای است که عموماً آن را در سالن‌های مختلف و با استفاده از ستون‌ها و بدنه ماشین‌آلات اجرا می‌نمایند. ازجمله ویژگی‌های این نوع جرثقیل می‌توان به ظرفیت بالا تا حدود ۱۵ تن اشاره کرد.

متناسب با طول بازو، شما می‌توانید از ظرفیت جرثقیل بهره ببرید. با توجه به اینکه شما به هنگام نصب جرثقیل باید بخش‌های مختلفی را پوشش دهید، جرثقیل بازویی به‌گونه‌ای عمل می‌کند که بین ۴۵ تا ۲۲۰ درجه گردش و شعاع کاری در اختیار شما قرار خواهد داد.

این نکته را فراموش نکنید که چرخش بازو در این نوع جرثقیل می‌تواند به شکل دستی یا با استفاده از موتور گردان انجام پذیرد. قیمت بسیار مناسب جرثقیل بازویی دیواری می‌تواند منجر به این شود که بسیاری از افراد روی به اجرای این نوع جرثقیل بیاورند.

 

گرانگش از نوع ستونی دیواری

نحوه عملکرد جرثقیل ستونی دیواری به شکلی است که چنانچه در مکانی نیاز به چرخش کامل و ۳۶۰ درجه داشته باشید می‌توانید از آن بهره ببرید. ازجمله اجزای تشکیل‌دهنده این وسیله می‌توان به موتور حرکت عرضی بالابر، تابلو برق و سایر اقلام مورداستفاده در این جرثقیل اشاره نمود.

 

مزایای استفاده از جرثقیل های از نوع دیواری

گاهی اوقات شما با شرایطی مواجه می‌شوید که برای حمل و جابجایی لوازم مختلف در ۱ پروژه ساخت‌وساز، فضای کافی جهت استفاده از جرثقیل‌ها را نخواهید داشت. به همین علت در چنین شرایطی که ایستگاه‌های کاری شما به دیوار نزدیک هستند استفاده از جرثقیل‌های دیواری می‌تواند ۱ پیشنهاد و انتخاب بسیار ایدئال برای شما باشد.

بالابرهای از نوع دیواری از مجموعه جرثقیل‌هایی به شمار می‌روند که قابلیت استفاده در هر ارتفاعی را متناسب با نیاز کارفرما خواهند داشت.از دیگر مزایای استفاده از جرثقیل دیواری می‌توان به قابلیت نصب بر روی انواع ستون‌های موجود در سالن و نصب کردن بر روی بدنه ماشین‌آلات مختلف اشاره کرد. این نوع جرثقیل را با ظرفیت بسیار بالا و چرخش بازویی ۴۵ تا ۲۷۰ درجه می‌توانند کالا و وسایل موردنیاز شمارا در سریع‌ترین زمان به مکان موردنظر منتقل کنند.

 

سخن پایانی

بررسی مزایا و کاربردهای انواع مختلف این جرثقیل نشان می‌دهد که شما در مکان‌های خاص می‌توانید با اجرای آن از مزایای گسترده‌ای بهره‌مند شوید. استفاده از بازوهایی در متراژ مناسب و تجهیزاتی با ظرفیت بالا می‌توانند به شما کمک کنند تا موفق به طی کردن پروژه‌های خود در سریع‌ترین زمان شوید. ما در گروه صنعتی کرین صنعت تهران برای شما انواع جرثقیل‌های دیواری را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.ممنونیم ازشما

جهت ثبت سفارش خرید انواع جرثقیل ها و بالابرهای سقفی و دروازه ای لطفا با بخش فروش گروه صنعتی کرین صنعت تهران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه صنعتی کرین صنعت تهران پیشرو در طراحی ، تولید ، فروش و نصب انواع کرین های سقفی و دروازه ای در ایران در خدمت شما پیمانکاران و مشتریان گرامی می باشد.

ارتباط با ما

_______________

آدرس : تهران – بعد از شیر پاستوریزه -مجتمع تجاری پارس حمید پلاک 9

مدیریت فروش  : 9552 225 0912  

تلفن ثابت : 66394076-021  

خدمات پس از فروش : 7379 503 0912

جرثقیل نیم دروازه ای