چگونه می توان جرثقیل دروازه ای کارگاهی را به قیمت خرید؟

  • آخرین بروز رسانی مطلب : ۱۱ بهمن ۱۴۰۰
  • نظرات : ۲۱دیدگاه

جرثقیل دروازه ای کارگاهی کوچک

📌جرثقیل دروازه ای کارگاهی (به انگلیسی : Workshop gate crane ) : چگونه می توان انواع جرثقیل دروازه ای کارگاهی از نوع تک پل یا جفت پل را با قیمت عالی و مناسب  از گروه صنعتی کرین صنعت تهران خرید ؟ جواب در خواندن این محتواست (وقت را از دست ندهید).

 

در این مقاله ما ابتدا شما را با انواع بالابرهای دروازه ای کارخانه ای تک و دو پل و نیز چگونگی 📌ساخت سنگین برهای دروازه ای آشنا می کنیم و اطلاعاتی هم در رابطه با قیمت این نوع بالابرها به شما عزیزان ارائه می دهیم . هدف ما ارائه بالابرهای دروازه ای از نوع کارخانه ای با قابلیت های فوق العاده و منحصر به فرد به شما عزیز گرامی است.

 

سنگین بر دروازه ای از نوع ورکشاپ کوچک به دلیل وزن کم و کارایی آسان در کارگاه، انبار، گاراژ و بسیاری از محیط های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل جراثقال های دروازه ای سنگین، سنگین بر دروازه ای کوچک و قابل حمل برای جابجایی و حرکت کردن از یک محل کار به مکان دیگر به راحتی در دسترس بوده و به کارگیری می شوند. پس جهت ثبت سفارش خرید حتما با شماره همراه اعلام شده با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی با کرین صنعت تهران

سنگین بر دروازه ای از نوع ورکشاپ معمولاً برای بلند کردن و حمل وسایل سنگین به اطراف منطقه کار استفاده می شود. از بالابر دروازه ای می توان برای بلند کردن بارهای بزرگ و سنگین و همچنین برای بلند کردن و جابجایی وسایل کوچک تر استفاده کرد.

 

به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف کارخانه ای، گروه کرین صنعت تهران، وینچ دروازه ای متحرک و قابل حمل، کرین نیمه دروازه ای، کرین دروازه ای تک پل و دو پل و … را تأمین و ارائه می کند.

 

هنگامی که به یک قدرت و حرکت بالابر انعطاف پذیر نیاز دارید، بالابر دروازه ای از نوع ورکشاپ یک انتخاب مناسب برای شماست. این نوع گرانکش دروازه ای به طور گسترده ای در کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در برخی از مکان های داخلی و خارجی دیگر مانند گاراژ، مغازه، حیاط های ذخیره سازی بار، ایستگاه های راه آهن و غیره استفاده می شود.

قیمت انواع بالابرها و سنگین برهای دروازه ای

گروه کرین صنعت تهران سال ها در حیطه تأمین و عرضه انواع گیت کرین از نوع ورکشاپ نظیر فروش سنگینبر دروازه ای ۵ تن و … تمرکز کرده است. جراثقال های قابل ارائه شامل اندازه ها و طرح های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای خاص مشتریان هستند.

 

این مجموعه با سابقه و مجرب بسیار خرسند است که می تواند به کارفرمایان گرامی کمک کند تا مناسب ترین بالابر دروازه ای را انتخاب نمایند. همچنین امکان اینکه وینچ دروازه ای سفارشی متناسب با نیاز خاص مشتریان ارائه شود وجود دارد.

 

قیمت کرین دروازه ای به عواملی همچون ابعاد کرین، ظرفیت بارگیری، تجهیزات جانبی تعبیه شده در آن، جنس بدنه و قطعات و … بستگی دارد.

 

و با توجه به اینکه قیمت نهایی انواع بالابرهای دروازه ای به ویژه کارخانه ای به عوامل و آیتم های زیادی بستگی دارد و از طرفی با توجه وضعیت فعلی کشور از نظر تحریم برای گرفتن نتیجه بهتر حتما از طریق شماره های اعلام شده با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

قیمت بالابر دروازه ای کارخانه ای

 

طبقه بندی جرثقیل دروازه ای کارگاهی

انواع مختلفی از سنگینبر های دروازه ای متناسب با انواع کاربردهای کارگاهی وجود دارند. نوع مناسب سنگین بر دروازه ای از نوع ورکشاپ برای نیازهای کارفرمایان، توسط عوامل مختلفی تعیین می شود. از جمله این عوامل می توان به ظرفیت بلند کردن، طول دهانه، سرعت بلند کردن بار، ارتفاع بلند کردن و شرایط محیطی محوطه به کارگیری وینچ دروازه ای و … اشاره کرد.

 

وینچ دروازه ای کوچک کارخانه ای به دلیل وزن کم و کارایی آسان در کارگاه، انبار، گاراژ و بسیاری از محیط های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل سنگین بر های دروازه ای سنگین، گران کش دروازه ای کوچک و قابل حمل برای جابجایی و حرکت کردن از یک محل به مکان دیگر به راحتی در دسترس بوده و به کارگیری می شوند.

بالابر دروازه ای کارخانه ای تک پل

📌جرثقیل و سنگین برهای از نوع  دروازه ای تک پل دارای ساختاری ساده و سبک وزن است، به گونه ای که نصب و راه اندازی آن آسان است. علاوه بر این، جراثقال نیم دروازه ای تک پل نیز دارای مقاومت باد خوبی است. پل اصلی در این نوع کرین ها عمدتاً دارای ساختاری از نوع جعبه ریلی است. قابل ذکر است که ظرفیت بالابری گیت کرین از نوع ورکشاپ تک پل در مقایسه با کرین دروازه ای دو پل کمتر است.

سنگین بر دروازه ای کارخانه ای جفت پل

از این نوع محصولات های دروازه ای و نیم دروازه ای دو پل برای بلند کردن و جا به جایی مواد سنگین در داخل و خارج کارگاه استفاده می شود. این تولیدات مزایای بسیاری دارند؛ از جمله بازدهی بالا، اجزای با کارایی بالا و با قیمت اقتصادی، ارزش عملیاتی بالا و قطعات یدکی اقتصادی، نگهداری و تعویض و نصب آسان قطعات.

 

 

جراثقال گیتی تک پل جفت پل

 

الزامات طراحی و ساخت سنگین بر دروازه ای از نوع ورکشاپ

محصولات  دروازه ای کارخانه ای جایگزینی عالی برای سیستم های بزرگ و دائمی هستند. کرین  های دروازه ای کارخانه ای را می توان در داخل یا خارج از خانه از فولاد یا آلومینیوم با ارتفاع، سرعت و دهانه قابل تنظیم طراحی و تولید کرد.

 

استانداردهای مختلفی در طراحی و ساخت گیت کرین از نوع  می بایست مورد توجه قرار گیرند. از جمله توجه به ظرفیت حداقل و حداکثر بارگیری دستگاه، طول دهانه و قاب کرین، مواد سازنده بدنه، تعبیه تجهیزات کمکی و یدکی و … . از نظر طراحی متناسب با استانداردهای آب و هوایی، معمولاً در ساخت کرین های دروازه ای کارگاهی از مواد و عناصری استفاده می شود که در اثر تغییرات آب و هوایی دچار تغییر شکل و پوسیدگی نشوند.

 

محصولات یاد شده متشکل از یک یا دو پل افقی، چرخ  ، پایه های عمودی و بالابر متحرک یا واگن برقی و … هستند. این تولیدات  دروازه ای همچنین می تواند تجهیزاتی داشته باشد که توسط اپراتورهای داخل کابین یا از روی زمین کنترل شود. می توانید این محصولات را از راه دور از طریق یک کنسول مجهز به گیرنده و فرستنده امواج رادیویی نیز کنترل کنید.

 

گروه کرین صنعت تهران در زمینه فروش محصولات دروازه ای ۵ تن و انواع مختلف کرین دروازه ای دست دوم، متعهد است که از ابتدای سفارش تا زمان نصب و بهره برداری و نیز پس از آن پاسخ گوی سؤالات مشتریان محترم از جمله مسائل مرتبط با نصب، بارگیری و تخلیه، نحوه کار در کارگاه و … باشد.

 

چرخ بالابر دروازه ای ۵ تن

در نوع متحرک، چرخ نقش مهمی را ایفا می کند. چرخ ها به نوبه خود، به بالابر اجازه می دهند تا آن‌گونه که باید کار کند و بارها را بلند کرده و آن‌ ها را از یک سر پل به سر دیگر آن منتقل کند. در طول تمامی مراحل بارگیری تا تخلیه، چرخ ها  تحت فشار زیادی هستند و باید مقاوم و مستحکم باشند.

 

در این محصولات چرخ ها به طور معمول یا تک لبه یا دو لبه هستند. چرخ های یک لبه عمدتاً در نوع تولیدات کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. چرخ های دو لبه نیز معمولاً در انواع سنگین دروازه ای و  دروازه ای بزرگ دو پل مشاهده می شوند.

 

و اما چرخ های انواع جرثقیل ها از جمله وینچ دروازه ای کارخانه ای از چه چیزی ساخته شده اند؟ از آنجا که چرخ ها تحت فشار زیادی قرار می گیرند، برای طول عمر ایده آل باید از مواد مقاوم ساخته شوند. این چرخ ها از مواد اولیه و آلیاژهایی از فولاد با درصدهای مختلفی از کربن ساخته می شوند.

 

چرخ بالابر دروازه ای 5 تن

 

تماس تلفنی با کرین صنعت تهران

لطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

۴/۵ - (۵ امتیاز)