انواع جرثقیل بازویی + یک پیشنهاد فروش ویژه

فهرست آنچه که باید بخوانید

جرثقیل بازویی (به انگلیسی : Arm Crane) نوع خاصی از جرثقیل‌ها هست که از ستونی که روی زمین یا دیوار ثابت‌شده است به‌عنوان تکیه‌گاه برای حرکت استفاده می‌کند. جرثقیل‌های بازویی عنوآن‌یکی از همه‌کاره‌ترین قطعات رادارند. این جرثقیل‌ها انواع مختلفی ازجمله جرثقیل بازویی متحرک، ستونی، دیواری و … دارند.

ضمنا جهت خرید انواع جرثقیل سقفی می توانید از طریق بخش تماس با کرین صنعت یا با شماره همراه 09122259552 اقدام نموده و سنگین بر دلخواه خودتان را با بهترین قیمت و همراه با قطعات اصلی و اوریجینال دریافت نمایید. و در صورتی که خواهان دریافت پیشنهاد فروش ویژه اورکرین بازویی هستید سریعا با شماره داده شده تماس بگیرید و از یک تخفیف ویژه نیز برخوردار شوید

 

جرثقیل بازویی

 

جرثقیل بازویی ، مشخصات و کاربردها

جرثقیل‌ها را می‌توان در سایت‌های ساختمانی در سراسر جهان یافت. اگر به منطقه‌ای مراجعه کنید که در آن‌یک برج بلند می‌سازند به‌احتمال‌زیاد یک یا چند جرثقیل اهرمی در محوطه ساخت‌وساز پیدا خواهید کرد. جرثقیل‌های بازویی در یک مکان کوچک مستقرشده و بارهای بزرگ را به ارتفاعات بالا می‌برند.

بدون آن‌ها، بلند کردن مصالح ساختمانی و تجهیزات سنگین بسیار دشوار خواهد بود. تیرهای بتنی و فولادی برای کارگران ساختمانی بسیار سنگین هستند و نمی‌توان این مصالح را از پله‌ها بالا برد. در عوض، کارگران این اشیاء و تجهیزات را روی جرثقیل بار می‌کنند و بااحتیاط در جای موردنظر در طبقات مختلف سازه در دست احداث قرار می‌دهند.

 

عملکرد سنگین بر اهرمی

شاید این سؤال برایتان مطرح‌شده باشید که کرین های اهرمی چگونه کار می‌کنند؟ در پاسخ به این سؤال باید عنوان کنیم که جرثقیل‌های بازویی دارای سه ویژگی اصلی هستند. تمام کرین های اهرمی می‌چرخند و بار را نگه می‌دارند و ویژگی سه حرکت عرضی است که در اکثر جرثقیل‌ها وجود دارد.

بازوی جرثقیل، بار را از یک مکان به مکان دیگر به سمت بالا و پایین حرکت می‌دهد. crane های اهرمی نوع خاصی از جرثقیل‌ها هستند که از ستونی که روی زمین یا دیوار ثابت‌شده است به‌عنوان تکیه‌گاه برای حرکت استفاده می‌کنند.

 

اجزای ساختاری و عملکردی اورکرین های اهرمی

به قسمت بلند جرثقیل که به‌صورت عمودی در ساختار آن قرار می‌گیرد، دکل می‌گویند. شبیه دکل کشتی است؛ اما به‌جای پرچم یا بادبان، این دکل مصالح ساختمانی را بالا می‌برد. در بالای دکل، یک چرخ‌دنده و بخش موتوری مشاهده خواهید کرد که به جرثقیل اجازه می‌دهد بچرخد.

 

بالابر جرثقیل‌ها دارای یک چرخ بالابر یا بار با زنجیر یا طناب برای تحمل بار است. وسیله بالابر در بیشتر موارد یک زنجیر است، اما گاهی اوقات از یک طناب فیبر یا کابل سیمی با قلاب متصل نیز استفاده می‌کنند. کرین ها معمولاً به‌صورت الکتریکی یا با فشار هوا می‌چرخند.

 

طراحی ارگونومیک و بالابری ایمن

بسته به نیاز مشاغل مختلف، جرثقیل مناسب در گروه کرین صنعت تهران عرضه و ارائه می‌شود. با یک کرین  اهرمی مناسب می‌توان به بالابری ایمن و ارگونومیک‌تری دست‌یافت. کرین های اهرمی ازنظر وزنی نسبت به انواع دیگر جرثقیل‌ها برای اطمینان از حمل‌ونقل منعطف و تا حد ممکن روان، سبک‌تر هستند.

 

انواع سنگین بر های اهرمی

جرثقیل‌های بازویی انواع مختلفی ازجمله جرثقیل بازویی متحرک، ستونی، دیواری و … دارند. این جرثقیل‌ها بسته به نیاز محیط‌های کاری مختلف طراحی و تولید می‌شوند. برخی از این جرثقیل‌ها گردش سیصد و شصت درجه را فراهم می‌کنند و برخی دیگر کمتر از این میزان و چرخش تا حدود دویست و هفتاد یا صد و هشتاد درجه را پوشش می‌دهند.

همچنین ازنظر نوع تکیه‌گاه جرثقیل، به نوع ستونی و دیواری تقسیم می‌شوند که هر یک از آن‌ها می‌تواند یا در محیط‌های کاری بسته یا باز و یا هر دو نوع محیط مورداستفاده واقع شوند. برای کسب اطلاعات کافی در رابطه با جرثقیل بازویی مناسب برای واحد صنعتی یا مجموعه کاری خود، می‌توانید بر روی راهنمایی جامع و کامل کارشناسان بخش فروش گروه کرین صنعت تهران با خاطری آسوده حساب کنید.

 

مزایای جرثقیل‌های بازویی چیست؟

این نوع کرین ها عنوان‌یکی از همه‌کاره‌ترین قطعات رادارند. در اینجا برخی از مزایای استفاده از جرثقیل بازویی آورده شده است. ارتقای بهره‌وری کسب‌وکار ، تطبیق‌پذیری، عملکرد بالا و عملکرد روان آن‌ها را به ماشین‌های نجات‌دهنده زندگی تبدیل می‌کند.

اندازه کوچک آن باعث صرفه‌جویی در مشکلات زیادی می‌شود. جرثقیل‌ها برای بسیاری از صنایع ازجمله تولیدی و نظامی مفید هستند. جرثقیل نیاز به منابع انسانی را کاهش می‌دهد و سردرگمی در حین کار را به حداقل می‌رساند. جرثقیل‌های بازویی از اجرای سریع وظایف گرفته تا جابجایی دقیق، انتخاب محبوبی هستند.

پروژه‌های مختلفی را می‌توان در مدت‌زمان کوتاهی با بهره‌وری بهتر و کمترین دردسر انجام داد. بهترین چیز در مورد آن‌ها این است که اکثر جرثقیل‌های بازویی می‌توانند سیصد و شصت درجه حرکت کنند و آن‌هایی که چرخش کمتری دارند به دیوار نصب می‌شوند اما هیچ مانعی برای کف ایجاد نمی‌کنند. آن‌ها می‌توانند وزن زیادی را تحمل کنند و روند حرکت را بسیار آسان‌تر می‌کنند.

 

 

قیمت مناسب و نگهداری آسان

این نوع سنگین بر ها ابعاد نسبتاً کوچکی دارند و فضای کمی را به خود اختصاص می‌دهند و به دلیل نصب آسان، هزینه را تا حد زیادی کاهش می‌دهند. جرثقیل‌ها سرمایه‌گذاری بلندمدت هستند و این چیزی است که آن‌ها را به گزینه‌ای ارزان‌تر در درازمدت تبدیل می‌کند زیرا شما در منابع انسانی صرفه‌جویی زیادی می‌کنید.

علاوه بر این، این نوع گران کش ها کارآمد هستند و برای مدت طولانی خوب و ایمن می‌مانند، به این معنی که به کمترین تعمیر و نگهداری نیاز دارند و دردسرهای شمارا تا حد زیادی کاهش می‌دهد. این نوع بالابرها به صرفه‌جویی در زمان و هزینه کمک می‌کنند. دیواری یا ایستاده و آزاد، هر جرثقیل ماهیت کار خود را دارد.

 

فروش کرین اهرمی نو و دست‌دو

به‌عنوان مسئول ایمنی یا مدیر کارخانه، احتمالاً موافق هستید که دو هدف اصلی شما به حداکثر رساندن بهره‌وری و ارتقای ایمنی محل کار است. یکی از بهترین راه‌ها برای دستیابی به این اهداف، نصب یک یا چند جرثقیل بازویی در محل کار است.

جرثقیل‌های بازویی علاوه بر کمک به گروه شما برای افزایش کارایی در بارگیری و تخلیه محصول، می‌توانند در انواع مختلفی از برنامه‌ها استفاده شوند. مهم‌تر از همه، آن‌ها می‌توانند به شما در کاهش صدمات ناشی از بلند کردن و به حداقل رساندن زمان انجام کارها کمک کنند.

انواع جرثقیل‌های اهرمی نو و دست‌دو اما کاملاً سالم و پربازده در گروه کرین صنعت تهران بسته به نیاز کارفرمایان گرامی قابل‌فروش هست. قیمت مناسب این محصولات همراه با خدمات تخصصی گروه کرین صنعت تهران درزمینهٔ مشاوره فروش و راهنمایی نصب و استفاده و … دست‌به‌دست هم می‌دهند تا خریدی اقتصادی، بهینه و رضایت‌بخش را تجربه نمایید.

 

 

تماس تلفنی با کرین صنعت تهران

لطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

3/5 - (3 امتیاز)

جهت ثبت سفارش خرید انواع جرثقیل ها و بالابرهای سقفی و دروازه ای لطفا با بخش فروش گروه صنعتی کرین صنعت تهران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه صنعتی کرین صنعت تهران پیشرو در طراحی ، تولید ، فروش و نصب انواع کرین های سقفی و دروازه ای در ایران در خدمت شما پیمانکاران و مشتریان گرامی می باشد.

ارتباط با ما

_______________

آدرس : تهران – بعد از شیر پاستوریزه -مجتمع تجاری پارس حمید پلاک 9

مدیریت فروش  : 9552 225 0912  

تلفن ثابت : 66394076-021  

خدمات پس از فروش : 7379 503 0912

جرثقیل نیم دروازه ای