جرثقیل سقفی برقی ایرانی و خارجی + خرید مطمئن

  • آخرین بروز رسانی مطلب : ۷ بهمن ۱۴۰۰
  • نظرات : ۲۲دیدگاه

جرثقیل سقفی برقی تهران

جرثقیل سقفی برقی (Electric overhead crane) : گروه صنعتی کرین صنعت تهران تولید کننده انواع بالابرهای الکتریکی یک تن ، پنچ تن از نوع محک با مناسب ترین قیمت همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش عالی در خدمت مشتریان و پیمانکاران گرامی می باشد. یک بار و برای همیشه یک خرید خوب و مطمئن از یک سازنده معتبر در تهران داشته باشید.

 

به منظور ارائه تعریفی از اور کرین الکتریکی به ساده ترین و سلیس ترین حالت، می توان گفت که اور کرین، دستگاهی است که به شما امکان می دهد بارهای سنگین را با کمک نیروی حاصل از عملکرد موتور و تجهیزات الکتریکی بالابر از یک مکان به مکان دیگر به صورت دقیق و ایمن بلند کرده و منتقل کنید.

جهت خرید هر گونه اورهد کرین الکتریکی از نوع ایرانی (تولید داخل) و خارجی (تولید کشور چین ، آلمان و ژاپن) به صورت خریدی مطمئن و به یاد ماندنی با ما در تماس باشید

 

محتویات فهرست

جرثقیل سقفی برقی دماگ و محک

اورهد کرین الکتریکی دماگ

 

گروه کرین صنعت تهران با بهره گیری از پرسنل متخصص و با تجربه، خدمات تولید و عرضه انواع کرین های الکتریکی ایرانی نظیر کرین محک (MAHAK) و کرین خارجی مانند 📌جرثقیل سقفی دماگ ساخت کشور آلمان و بالابر الکتریکی سامسونگ و … را به تولیدکنندگان و صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی ارائه می نماید. وینچ الکتریکی دماگ (DEMAG) توسط یکی از شرکت های مطرح و سرآمد کشور آلمان طراحی و تولید شده است. این جراثقال در دو نوع زنجیری و سیم بکسلی ساخته و عرضه می شود.

 

📌نوع زنجیری این جرثقیل قابلیت حمل بارهای در محدوده وزنی ۰.۲۵ تا ۳.۲ تن را دارا می باشد. کرین های برقی محک نیز ساخت شرکت ابزار محک و تولید داخل بوده و در انواع بالابر برقی دو کاره و چهار کاره تولید و عرضه می شوند. کیفیت ساخت، کارایی و ایمنی این وینچ ها تضمین شده و مورد تأیید می باشد.

 

 

اور هد کرین الکتریکی؛ دستگاه قوی و ایمن جهت انتقال بارهای سنگین

سلینگ کرین الکتریکی (EOT: Electric Overhead Travelling Crane) از جمله معمول ترین سنگین بر های مورد استفاده در صنایع و محیط های کاری مختلف می باشد. به منظور ارائه تعریفی از گرانکش های سقفی برقی به ساده ترین و سلیس ترین حالت، می توان گفت که کرین سقفی، دستگاهی است که به شما امکان می دهد بارهای سنگین را با کمک نیروی حاصل از عملکرد موتور و تجهیزات الکتریکی بالابر از یک مکان به مکان دیگر به صورت دقیق و ایمن بلند کرده و منتقل کنید.

 

 

کرین های سقفی برقی در انواع مختلفی از جمله زنجیری و سیم بکسلی موجود می باشند. در کرین سقفی زنجیری از زنجیر جهت لیفتینگ و حمل بار استفاده می شود. زنجیر در دو چرخ دنده پیچیده می شود و هنگام پایین آوردن یا بالا بردن بار زنجیر باز یا جمع می شود. در سنگین بر سیم بکسلی از سیم بکسل به این منظور بهره گیری می شود.

 

 

کاربردها و مزایای سلینگ کرین الکتریکی

کاربرد سنگینبر الکتریسته ای از نوع دماگ آلمان

 

جرثقیل های سقفی برقی به حمل و نقل و جابجایی بارهای سنگین در صنایع مختلف کمک می کنند، از جمله:
• صنایع خودروسازی
• صنایع چوب
• صنایع غذایی و تولید مواد نوشیدنی
• مواد شیمیایی
• چاپ تجاری
• ساخت و ساز قطعات صنعتی
• روزنامه
• صنایع تولید و بسته بندی کاغذ
• فولاد
• و …

 

 

از مزایای استفاده از این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• کاهش حوادث محل کار
• کاهش خسارت به محصولات یا کاهش خسارت مادی
• بهبود گردش کار
• کاهش هزینه ها
• کاهش اثرات زیست محیطی

 

 

دو دلیل اصلی برای تهیه سلینگ کرین الکتریکی

علاوه بر ساده سازی برخی از فرآیندهای شرح داده شده در بالا، دو دلیل اصلی وجود دارد که شرکت ها و صاحبان کارخانجات مختلف تمایل دارند که  M.O.T های اکتریسته ای یا مجموعه ای از اورهد کرین های سقفی را در تأسیسات خود نصب کنند:

۱. افزایش بازدهی: به این فکر کنید که چگونه یک تولیدکننده می تواند با به کارگیری یک جرثقیل سقفی برای بلند کردن، مانور و تخلیه مواد در تأسیسات خود، فرآیندها و روش های خود را به شکل ساده تری انجام دهد و باعث افزایش بازدهی و بهره وری در فعالیت شغلی و تولیدی خود شود.

۲. ارتقای سطح ایمنی: نصب کرین های سقفی در تأسیسات تولید، مونتاژ یا انبار می تواند برای بلند کردن و جابجایی مواد در محیط هایی که شرایط سخت و حساس از لحاظ وجود مواد شیمیایی مختلف و … وجود دارد بسیار کاربردی باشد. در واقع وینچ های سقفی می توانند مواد خورنده یا خطرناک مانند فلزات داغ، مواد شیمیایی و بارهای سنگین را تحمل کنند.

یک محصول کشنده الکتریکی را می توان برای کمک به کارگران در حرکت دادن و بلند کردن اجسام سنگین به صورت کنترل شده به کار گرفت و به کاهش آسیب های حرکتی و کشیدگی های عضلانی نیروهای انسانی حاضر در انبار، کارگاه یا کارخانه کمک کرد.

 

 

انواع کرین های سقفی الکتریکی

 

انواع کرین های الکتریکی

 

جرثقیل های سقفی برقی متناسب با انواع نیازهای کاربری و صنایع مختلف تولید می شوند. جرثقیل های تک پل و دو پل از انواع بسیار پرکاربرد جرثقیل های سقفی برقی هستند. جرثقیل سقفی تک پل دارای یک تیر یا پل اصلی است و از نظر ساختار نسبت به انواع دیگر سبک تر می باشد. این امر آن ها را به گزینه بسیار خوبی برای کاربردهای سبک صنعتی تبدیل می کند.

 

اجزای اصلی 📌جرثقیل های سقفی برقی تک پل عبارتند از یک بالابر الکتریکی، یک پل اصلی و تیرهای انتهایی. در مقایسه با سلینگ کرین های  تک پل، نوع الکتریکی دو پل برای کاربردها و عملیاتی که نیاز به ظرفیت حمل بار بیشتری دارند، پیشنهاد می شوند.

 

این 📌جرثقیل ها دارای دو پل اصلی هستند که ساختار آن ها را بسیار محکم و مقاوم می کند. محصول ذکر شده همچنین از نظر ظرفیت حمل بار نیز تقسیم بندی می شوند؛ مانند انواع سلینگ کرین الکتریکی یک تنی که قدرت لیفتینگ و جابه‌جایی بارهای در حدود یک تن را دارد.

 

بالابر سقفی الکتریسته ای ۵ تن نیز با توجه به نام آن می تواند بارها و مواد تا وزن ۵ تن را حمل و انتقال نماید. قیمت بالابر سقفی الکتریسته ای بستگی به عوامل مختلفی دارد. با دو نمونه از این عوامل در سطرهای قبل آشنا شدید. عواملی مانند تک پل یا دو پل بودن، ظرفیت حمل بار، سیستم بالابرنده و قدرت موتور بالابر، ولتاژ برق مورد نیاز، زنجیری یا سیم بکسلی بودن محصول، ارتفاع قابل حمل، دهانه قابل پوشش توسط جرثقیل سقفی و … همگی در قیمت محصولات  از جمله قیمت تولیدات پنج تن مؤثر خواهند بود.

 

 

بالابر الکتریسته ای برقی از نوع دماگ

ما در گروه کرین صنعت تهران از این فرصت استقبال می کنیم تا نیازهای شما در زمینه لیفتینگ و جابه‌جایی مواد و بارها در محیط شغلی تان را برطرف کنیم. از دیگر خدمات قابل ارائه به کارفرمایان گرامی، فروش وینچ سقفی الکتریسته ای دست دوم با بازدهی و ایمنی استاندارد می باشد.

 

اگر می خواهید مطالب بیشتری راجع به اینکه چگونه یک سیستم جرثقیل برقی سقفی می تواند کارایی و ایمنی تأسیسات شما را بهبود بخشد، بدانید یا می خواهید یک جلسه مشاوره ای با تیم تخصصی و کارشناسان فروش شرکت داشته باشید، با ما تماس بگیرید.

 

دریافت قیمت انواع محصولات دماگ و قیمت جرِاِثقال سقفی الکتریکی محک را می توانید از طریق تماس با بخش فروش سایت کرین صنعت تهران همراه با اطلاعات کامل پیگیری نمایید.

یک خرید بسیار عالی یک بار و برای همیشه از یک سازنده و تولید کننده  معتبر انواع وینچ ها و بالابرهای  برقی در کلان شهر تهران خود را برای همیشه از داشتن محصولات خوب جرثقیلی بیمه نمایید.

تماس تلفنی با کرین صنعت تهران

کاربر گرامی لطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)