جرثقیل سقفی دست دوم (استوک) : 1 روش سریع جهت خرید

فهرست آنچه که باید بخوانید

جرثقیل سقفی کارکرده

 

جرثقیل سقفی دست دوم (Second hand overhead crane) : در حال حاضر هر کاربر یا مشتری که به دنبال تهیه و خرید یک کرین سقفی کارکرده یا استوک هست اولین کاری که انجام می دهد به دنبال تهیه این نوع کرین در تهران و اصفهان ، تبریز و یا در سایت دیوار و شیپور  می گردد ولی بنده یک روش خیلی عالی به شما معرفی می کنم که در سریع ترین زمان ممکن بتوانید کرین مورد نظر خودتون را پیدا کنید و نسبت به خرید اون اقدام نمایید.

این روش این هست که از طریق بخش فروش گروه صنعتی CraneSanat که اولا در کلان شهر تهران فعالیت می کنه و دوم اینکه با اکثر مراکز معتبر فروش انواع 📌جرثقیل های سقفی و دروازه ای در ارتباط هست و می تواند به شما در این زمینه کمک نماید. پس همین الان تماس بگیرید و امتحان کنید.

لازم به ذکر هست که این مجموعه تولیدی فقط در زمینه تولید انواع سنگین برهای سقفی و دروازه ای نوع و صفر فعالیت دارند ولی می توانند به شما مراکز معتبر در زمینه تهیه انواع سنگین بر های استوک و کارکرده به شما کمک نمایند.

اورکرین کارکرده از جمله دستگاه هایی است که اگر به درستی و از یک مرکز معتبر تهیه شود می تواند کارایی مطلوب و بازدهی بالا و تأثیر قابل توجهی در کاهش هزینه های تجهیز کارگاه، کارخانه یا هر محیط شغلی دیگری باشد. سنگینبر های سقفی دست دوم طبق نظر و رأی تخصصی کارشناسان امر از نظر سلامت، ایمنی و صحت عملکرد بازبینی و تأیید می شوند.

 

جرثقیل سقفی دست دوم  راندمان بالای کار در کنار کاهش هزینه ها

 اورهد کرین استوک از جمله دستگاه هایی است که اگر به درستی و از یک مرکز معتبر تهیه شود می تواند کارایی مطلوب و بازدهی بالا و تأثیر قابل توجهی در کاهش هزینه های تجهیز کارگاه، کارخانه یا هر محیط شغلی دیگری باشد. اگر به فکر راه اندازی یک واحد تولیدی یا انبار هستید و دغدغه به حداقل رساندن هزینه های اولیه تجهیز واحد صنعتی را دارید، پیشنهاد می کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با خاطری آسوده سلینگ کرین مورد نیاز خود را انتخاب و تهیه نمایید.

 

جرثقیل سقفی استوک

 

علت استفاده از بالابر سقفی استوک

سلینک کرین ها به دلیل اهمیت عملکرد و تأثیری که در ایمنی و ارتقای بهره وری مشاغل مختلف دارند، می بایست به صورتی طراحی و ساخته شوند که از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و طی سالیان متمادی عملکرد مورد نظر را از خود نشان دهند. شاید خود شما در بسیاری از کارخانجات و انبارها گران کش هایی را دیده باشید که بسیار قدیمی بوده اما همان کارایی و بازدهی گرانکش های نو را دارند.

 

کرین های سقفی کارکرده اما سالم و ایمن

بعضی از واحدهای صنعتی و تولیدی یا کارگاه های شغلی مختلف ممکن است پس از چندین سال فعالیت، به دلایل مختلفی برچیده شوند. در چنین مواقعی با تجهیزات سالم کارگاه نظیر سنگینبر سقفی چه باید کرد؟ در چنین شرایطی معمولاً این جرثقیل ها به عنوان اورهدکرین کارکرده به فروش می رسند. وینچ های سقفی دست دوم طبق نظر و رأی تخصصی کارشناسان امر از نظر سلامت، ایمنی و صحت عملکرد بازبینی و تأیید می شوند.

 

از آن جایی که وینچ های سقفی از اجزا و عناصر برقی و مکانیکی تشکیل شده اند، هنگام تهیه بالابرها های سقفی کارکرده می بایست علاوه بر سلامت بدنه و ساختار کلی کرین، به سالم بودن 📌قطعات جانبی جرثقیل سقفی  و تجهیزات الکتریکی و تجهیزاتی نظیر بی سیم کنترل از راه دور و … توجه کافی اعمال شود و در صورت وجود نقص در هر یک از اجزا، نسبت به تعمیر کامل یا تعویض قطعه اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

جرثقیل سقفی استوک سالم

 

معرفی بالابرهای سقفی کارکرده

گروه کرین صنعت تهران که در زمینه طراحی، ساخت و تأمین انواع کرین های سقفی تک پل و دو پل و اورهد کرین های دو کاره و چهار کاره و … فعالیت می نماید، در بخش فروش خود اقدام به تأمین جرثقیل سقفی استوک نظیر بالابر بازویی دست دوم و … به منظور کاهش هزینه های راه اندازی خطوط تولید برای صاحبان صنایع کرده است.

کرین های کارکرده نیز همانند محصولات نو از اجزای اصلی و جانبی یک محصول کامل برخوردار می باشند و قابلیت حمل برابر با یک محصول تولیدی  سقفی نو را دارند. اگر هنگام استفاده از این محصول در محیط های کاری، در بازه های زمانی معین جنبه های ایمنی در کارکرد دستگاه بررسی شود و تجهیزت الکتریکی و مکانیکی دستگاه بازبینی شده و از نظر سلامت و عدم وجود نقص کنترل شود، با گذشت چند دهه نیز تغییری در نتیجه بازدهی و بهره وری محصولات تولیدی مشاهده نخواهد شد.

 

جرثقیل های دست دوم از برندهای معتبر جهانی

گروه کرین صنعت تهران وینچ های سقفی کارکرده از برندهای معتبر سازنده محصول در کشور و در جهان نظیر 📌جرثقیل  و سنگین برهای سقفی دماگ (DEMAG) آلمان از نوع استوک و محصولات کارکرده بلغاری را ارائه می نماید. مزایای اصلی این مسئله این است که محصولات ساخته شده توسط شرکت های مطرح معمولاً از قطعات باکیفیت و مقاوم تری در تولید اجزایشان بهره گیری شده است و از این رو به مراتب طول عمر بسیار بیشتری خواهند داشت.

 

البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که خریداران محصولات سقفی دست دوم بدانند که ساختار فنی این گونه محصولات معمولاً چندان پیچیده و عجیب و غریب نیست و در صورت بروز نقص در کارکرد هر قطعه، قطعه یدکی باکیفیت و اصیل به وفور در بازار قطعات و یراق آلات صنعتی یافت می شود و از این جهت جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

شرکت های  دماگ آلمان و پودم بلغارستان از جمله شرکت هایی هستند که به دلیل سابقه طولانی در ارائه محصولات باکیفیت، مستحکم و مقاوم، به اعتباری غیر قابل انکار در بازارهای جهانی دست یافته اند و محصولات دست دوم و کارکرده این شرکت ها نیز از اعتبار کافی در بین اهل فن برخوردار می باشند.

 

جرثقیل سقفی دست دوم دماگ آلمان

تأمین سنگین بر سقفی کارکرده در جای جای کشور

هنگام تهیه تولیدات کارکرده نظیر کرین سقفی استوک تهران این مسئله را مد نظر داشته باشید که تجهیزات برق رسانی این تولیدات نظیر کلید فرمان، قرقره، ریل، ریموت کنترل، شین باسبار و … همگی جهت عرضه در مواقع مورد نیاز در دسترس بوده و توسط گروه کرین صنعت تهران قابل فروش می باشند.

📌جرثقیل سقفی در اصفهان از نوع کارکرده  با ظرفیت های حمل متنوع، ساختار فنی مختلف نظیر تک پل و دو پل برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی و غیر صنعتی و … با توجه به سفارش و درخواست کارفرمایان گرامی عرضه می شود.

شرایط کسب اطلاعات لازم و کافی در رابطه با انواع سنگینبر سقفی کارکرده مشهد توسط عاملین فروش این شرکت جهت سهولت در خرید بهترین و مناسب ترین جرثقیل دست دوم برای مشتریان محترم در نظر گرفته شده است.

 

تهیه و فروش اورهد کرین استوک

از آن جایی که شهر تبریز مهد ظهور و توسعه صنایع مختلفی در کشور می باشد و جهت افزایش راندمان کاری و کاهش هزینه ها در صنایع نیاز به وجود اورهد کرین احساس می شود، بالابر سقفی کارکرده یا استوک  تبریز نیز در زمره خدمات فروش گروه کرین صنعت تهران قرار گرفته است تا بتواند با تهیه و عرضه این گونه دستگاه های  باکیفیت و اصیل، پوشش مناسبی برای تمامی مراکز صنعتی کشور ایجاد نماید.

 

فروش جرثقیل سقفی دست دوم

 

توجه به نیاز مشتری جهت تأمین مناسب ترین دستگاه سقفی کارکرده تیم حرفه ای کرین صنعت تهران به گرمی پذیرای دریافت سفارشات مشتریان گرامی می باشند تا با شنیدن دقیق مشخصات و شرایط محیط کاری ایشان و سپس بازدید از قابلیت های موجود در محل، بتوانند راهنمایی جامع و کاملی را در جهت انتخاب مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین دستگاه ارائه نمایند.

 

همچنین کارشناسان مجرب این گروه قادر هستند تا با توجه به سفارش کارفرمایان عزیز نسبت به گردآوری و تولید یک جرثقیل دست دوم سفارشی متناسب با نیازهای شغلی مختلف، اقدام نمایند.

تماس تلفنی با کرین صنعت تهران

کاربر گرامی لطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید

3.9/5 - (10 امتیاز)

جهت ثبت سفارش خرید انواع جرثقیل ها و بالابرهای سقفی و دروازه ای لطفا با بخش فروش گروه صنعتی کرین صنعت تهران تماس بگیرید.

29 پاسخ

 1. سلام
  از کاربران و خوانندگان دائمی سایت شما هستم
  از شما بابت سایت خوبتون تشکر و قدردانی می کنم

  1. سلام جناب عصر بخیر، من بالابر دسته دوم دماگ دارم ۳ تن خیلی تمیزه شما میخرین؟

    1. باسلام
     قبلا هم خدمت دوستان و مشتریان قبلی عرض کردیم ما خرید و فروش جرثقیل های دست دوم (استوک) نداریم ولی می توانیم مراکز معتبر در این زمینه رو خدمت شما معرفی کنیم

 2. سلام جناب سایتی خوبی دارین و مطالب کاملا آموزنده و بهترین هستش خسته نباشین.

 3. باسلام
  خدمت شما آقای احمدی عزیز
  خدمت شما عرض شود که آقای احمدی خیلی ممنونم از شما بابت موردی که در رابطه با خرید جرثقیل سقفی استوک معرفی نمودید
  خیلی عالی بود
  خیلی خوب کار می کنه
  دست شما درد نکنه

 4. سلام
  می خواستم بدونم که شما جرثقیل های دروازه ای کارکرده هم دارید یا فقط محل عرضه و فروش رو به ما معرفی می کنید؟
  ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

  1. سلام
   ما در این گروه صنعتی فقط جرثقیل صفر کیلومتر و نو تولید می کنیم
   دوستانی که تمایل به خرید جرثقیل کارکرده داشته باشند فقط ما مراکز ارائه چنین سنگین برها را به مشتریان معرفی می کنیم
   البته مراکز معتبر

  2. سلام ادمین خسته نباشین ، مطالب کامل و عالی فقط فوت یک مقدار درشت بود عالی میشد ، ممنون از مقاله خوبتون.

   1. باسلام
    ما خرید نداریم ولی تماس بگیرید میگیم بهتون که کجا می تونید به قیمت خوب جرثقیل ۲۵ تن خودتون رو به فروش برسانید

 5. سلام
  می خواستم بدونم که جرثقیل سقفی دروازه ای از نوع کارکردش کدوم برند به نظر شما بهتر هست؟
  ممنون

  1. سلام
   قبلا هم عرض کردم شما باید مشخصات جایی که می خواهید برای اونجا جرثقیل تهیه کنید برای ما بفرستید یا تماس بگیرید اطلاعات کامل رو به شما ارائه خواهیم داد

  2. سلام ادمین خسته نباشین، من یه چرثقیل سقفی ۱۰ تنی استوک میخواستم برای سوله ام در این تناژ دارین چیزی؟

   1. باسلام
    چرثقیل سقفی ۱۰ تنی استوک ما نداریم ولی می توانیم مراکزی که در اینگونه موارد فعالیت می کنند رو خدمت شما معرفی کنیم
    موفق و پیروز باشید

 6. سلام خسته نباشین جناب من جرثقیل سقفی دست دوم خریدم بعد بالابرش سیم بکسلش از شیار درام اومده بیرون علت چیه؟

  1. سلام
   علت اینکه برای بالابر باید کمربند یا همان راهنمای سیم بکسل ببندین که سیم بکسل از شیار درام خارج نشه.

 7. سلام
  ما خرید نداریم ولی تماس بگیرید خدمتتون عرض می کنیم که کجا می تونید با قیمت مناسب بالابرتون رو بفروشید

 8. سلام جناب ، من سه تا بالابر بلغاری ۵ تن استوک دارم شما خرید دارین ؟ممنونم.

  1. سلام
   عید شما مبارک باشه
   ما خرید نداریم ولی تماس بگیرید میگیم کجا می تونید جرثقیل های بلغاری استوک خودتون رو بفروشید

 9. سلام خسته نباشین، جناب من بالابر ۵ تن اشتایل آلمانی دارم که سیستم برقی به مشکل خورده ، شما تعمیرات هم دارین؟

  1. باسلام
   جهت خرید جرثقيل سقفي ٥ تني لطفا با بخش فروش تماس بگیرید و اطلاعات لازم رو اعلام نمایید و یا شماره تماس بفرستید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

 10. سلام روز جمعه تون بخیر، جرثقیل سقفی دست دوم با تناژهای سنگین برای خط تولید مناسب هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی.

  1. باسلام
   بستگی به مدت زمان کارکرد جرثقیل شما دارد که چه مدت کار کرده است و چقدر سالم هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه صنعتی کرین صنعت تهران پیشرو در طراحی ، تولید ، فروش و نصب انواع کرین های سقفی و دروازه ای در ایران در خدمت شما پیمانکاران و مشتریان گرامی می باشد.

ارتباط با ما

_______________

آدرس : تهران – بعد از شیر پاستوریزه -مجتمع تجاری پارس حمید پلاک 9

مدیریت فروش  : 9552 225 0912  

تلفن ثابت : 66394076-021  

خدمات پس از فروش : 7379 503 0912

جرثقیل نیم دروازه ای