تعمیرکار جرثقیل سقفی تهران،کرج : سرویس،نگهداری+خدمات

تعمیرکار جرثقیل سقفی

فهرست آنچه که باید بخوانید

تعمیرکار جرثقیل سقفی در تهران

تعمیرکار جرثقیل سقفی (به انگلیسی  : Overhead crane repairman) آیا شما با ساختار و اجزای جرثقیل سقفی آشنایی دارید؟ برای برطرف کردن موارد مربوط به اصلاح و تعمیر جرثقیل سقفی از چه روش هایی استفاده می کنید؟ بهترین راه برای اصلاح اشکالات جرثقیل سقفی چیست؟ توضیحات جامعی را در مورد تعمیرکار جرثقیل سقفی به عنوان حسن ختام مطلب به شما ارائه خواهیم داد.

گروه صنعتی کرین صنعت تهران با داشتن پرسنلی باتجربه ، با تخصص حرفه ای و اخلاق خوش تعمیرکاری انواع جرثقیل های سقفی و 📌بالابرهای دروازه ای را در کلان شهر تهران ، استان البر (کرج) شامل سرویس ، نگهداری و ارائه خدمات به صورت حرفه ای را با افتخار در خدمت همشهریان ، هم استانی ها و کاربران گرامی از سایر شهرها نیز می باشد.

تعمیرات جرثقیل سقفی در تهران و تعریف باسکول

باسکول ترازویی دیجیتالی است که برای اموری مثل وزن کردن اجسام بسیار سنگین استفاده می شود. باسکول برای کار صادرات و واردات بکار برده می شود و کار بخش صادرات و واردات را تسهیل خواهد کرد. در یک جرثقیل بخشی به نام باسکول وجود دارد که وظایف بسیار مهمی بر عهده دارد.

 

بدنه بسیار مقاومی برای این نوع وزنه ها در نظر گرفته شده است تا به راحتی اجسام بسیار سنگین را با آن وزن کنند. بار اضافی باید توسط باسکول محاسبه گردد و وزن وسیله های اضافی توسط این وسیله دقیقا مشخص خواهد شد. نصب باسکول در نهایت تولیدات و محصولات شما را ارتقا خواهد بخشید.

 

تعمیرات جرثقیل سقفی در تهران با رعایت اصول لازم توسط تعمیرکار جرثقیل سقفی برای شما انجام خواهد گرفت. گروه کرین صنعت تهران برای ارائه خدمات تعمیرات جرثقیل سقفی در تهران به شما، از بهترین کارشناسان خود در این زمینه استفاده می کند. در این صورت شما برای دریافت این خدمات با خیالی آسوده اقدام خواهید کرد.

 

مکانیکی اور هد کرین در کرج و خدمات سنگین برها

تعمیرات جرثقیل سقفی در کرج از مهم ترین برنامه هایی است که باید در مجموعه گروه کرین صنعت تهران به آن پرداخته شود. این نوع تعمیرات، از دسته تعمیرات بسیار پیچیده در گروه جرثقیل های صنعتی می باشند. ارائه خدمات تعمیرات لازم در کرج، یکی از رسالت های مهم این مجموعه مهم صنعتی است.

 

بازرس های بسیار خبره ای را جهت بررسی جرثقیل های سقفی شما به تمام مناطق اطراف تهران ارسال خواهیم کرد.مکانیسین سنگین بر سقفی جهت بررسی جرثقیل های موجود در منطقه کرج از بهترین تجهیزات خود استفاده می کند. گروه کرین صنعت تهران جهت ارائه خدمات جرثقیل سقفی به شرکت های مختلف اعلام آمادگی کرده است. در این مورد ما محدودیتی نخواهیم داشت و آمادگی ارائه خدمات به تمامی مناطق اطراف تهران را خواهیم داشت.

 

مرمتگری سنگین برهای سقفی کابین دار و تعمیر و نگهداری گران کش های سقفی

مکانیسین اورکرین در طی برنامه مشخصی اقدام به ارائه خدمات تعمیرات جرثقیل سقفی کابین دار می پردازد. همچنین در رئوس وظایف میکانیک اورهد کرین تعمیر و نگهداری بالابرها قرار گرفته است. نگهداری صحیح از جرثقیل سقفی سبب حفظ این دستگاه می شود. بنابراین کارایی این دستگاه در نهایت به میزان زیادی بالا خواهد رفت.

 

گروه کرین صنعت تهران برای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری جرثقیل سقفی از تازه ترین متدهای جهانی استفاده می کند. انجام بازرسی های دوره ای برای استفاده از بهترین خدمات تعمیر و نگهداری جرثقیل های سقفی به صورت جدی در این مجموعه انجام می شود. در این صورت خطرات بسیار رایج موجود در این بخش شناسایی شده و اقدامات لازم برای برطرف کردن آن انجام خواهد پذیرفت.

 

تعمیرگر سلینگ کرین با انجام به موقع این خدمات کمک شایانی به برطرف شدن این مشکلات خواهد کرد. برای نگهداری کردن از جرثقیل های سقفی شما نیاز به انجام تنظیمات خاصی دارید. این تنظیمات باید توسط کارشناسان خبره انجام شود.

 

تعمیرات جرثقیل سقفی در تهران

انواع تعمیر جرثقیل سقفی در مجموعه گروه کرین صنعت تهران به این صورت می باشد:

 1. تعمیرات تخصصی انواع وینچ مربوط به جرثقیل سقفی
 2. تعمیرات تخصصی انواع دستگاه های الکتروموتور
 3. تعمیرات گیربکس جرثقیل سقفی به صورت تخصصی
 4. نصب اینورتر بر روی وینچ مخصوص کشتی
 5. تعمیر وینچ های معدنی به صورت تخصصی
 6. تعمیر پل های جرثقیل و انجام اصلاحات لازم در این بخش
 7. انجام تعمیرات راهبر اصولی و اصلاح مشکلات موجود در آن
 8. انجام تعمیرات تخصصی و تعویض قطعات موجود در آن به خصوص چرخ ها و لنت ترمز
 9. انجام تعمیرات لازم برای قلاب جرثقیل ها و ساخت بخش های لازم در آن
 10. انجام تعمیرات اساسی برای انواع وینچ های بادی

تمامی خدمات بالا جهت رفاه مشتریان در گروه کرین صنعت تهران انجام خواهد شد. شما برای دریافت این خدمات میتوانید با نمایندگی های معتبر ما در استان تهران در تماس باشید.

اهمیت استفاده و تعمیرکار جرثقیل سقفی

اجزای بکار رفته در جرثقیل سقفی سرعت عمل شما را بسیار بالا خواهد برد. کار سنگین و مداوم شما برای توزین با استفاده از جرثقیل سقفی تسهیل خواهد شد. اما تعمیرگر سلینگ کرین وظیفه دارد امور مربوط به سرویس این جرثقیل ها را انجام دهد. برطرف کردن این مشکلات توسط جرثقیل سقفی نیز وظیفه مرمتگر Overhead Cranes  خواهد بود.

 

استفاده کردن از جرثقیل سقفی باید توسط اصول آن انجام شود، در صورتی که این اصول رعایت نشود شما به مکانیک کرین های سقفی نیاز پیدا خواهید کرد. بهتر است اصول استفاده از این جرثقیل را از کارشناس مربوطه بپرسید. یکی از دلایل اهمیت استفاده از این جرثقیل، ایمنی بسیار بالای آن است. کار جرثقیل سقفی در عین سادگی و راحتی بسیار ایمن می باشد.

 

خطرات رایج در بیشتر جرثقیل ها در این نمونه یافت نمی شود مرمتگر انواع سنگین برها درست در زمانی به کمک شما خواهد آمد که مشکل جدی در روند کارکردن این جرثقیل ایجاد شده باشد.

 

انواع جرثقیل ها

جرثقیل ها دارای اشکال و نوع های بسیار متفاوتی هستند، شما میتوانید انواع بسیار متفاوتی از جرثقیل ها را در این بخش بیابید.

 • جرثقیل سقفی دسته متفاوتی از نوع های متفاوت جرثقیل است که وظایف مشخصی را بر عهده دارد. وظیفه محاسبه وزن دستگاه های بزرگ و سنگین بر عهده این نوع جرثقیل می باشد.
 • جرثقیل بازویی گروهی از جرثقیل ها را تشکیل می دهد که وظیفه محاسبه وزن دستگاه های خاصی را بر عهده دارد. این نوع جرثقیل ها از سیم و کابل های خاصی برای انتقال نیروی برق استفاده می کنند.
 • جرثقیل دروازه ای نیز دسته دیگری از جرثقیل ها را تشکیل می دهد که وظایف متعددی را در نهایت بر عهده دارند. این جرثقیل با کمک یک کابل جمع کن فعالیت می کند. دستگاه کابل جمع کن موجود در آن شامل آیتم هایی مثل یک شاسی و قرقره بزرگ است. از دیگر اجزای این دستگاه میتوان به دستگاه الکتروگیربکس اشاره کرد.

 

تجهیزات موجود در جرثقیل های سقفی

 1. شین از جمله اجزای مهمی است که در جرثقیل های سقفی بکار برده می شود.
 2. قرقره و 📌ریل  بالابرهای سقفی را نیز در جرثقیل های سقفی به صورت جدی مورد استفاده قرار می دهند.
 3. کابل های تخت و جاروبک نیز از جمله اجزای اصلی جرثقیل های سقفی است.

گروه صنعتی کرین صنعت تهران با داشتن پرسنلی باتجربه ، با تخصص حرفه ای و اخلاق خوش 📌تعمیرکاری انواع جرثقیل های سقفی را در کلان شهر تهران ، استان البر (کرج) شامل سرویس ، نگهداری و ارائه خدمات به صورت حرفه ای را با افتخار در خدمت همشهریان ، هم استانی ها و کاربران گرامی از سایر شهرها نیز می باشد.(پس با تماس بگیرید)

تماس تلفنی با کرین صنعت تهرانلطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت ثبت سفارش خرید انواع جرثقیل ها و بالابرهای سقفی و دروازه ای لطفا با بخش فروش گروه صنعتی کرین صنعت تهران تماس بگیرید.

19 پاسخ

 1. سلام خدا قوت ، مقاله تعمیر جرثقیل فوق العاده بود چه از لحاظ فوت و چه لحاظ عکس عالی بود خیلی ممنون.

 2. سلام خدا قوت، ما جرثقیل سقفی ۱۰ تنی داریم که یه مقدار کار میکنه بعد یک ربع خاموش میمونه بعد دوباره کار میکنه و بالابر به تعمیر اساسی نیاز داره ممنونم میشم راهنمایی کنید.

  1. باسلام
   مشکل پیش آمده یک کار تخصصی هست لطفا تماس بگیرید و به رایگان پاسخ بگیرید.

  2. باسلام
   لطف کنید با بخش گارانتی شرکت تماس بگیرید و به رایگان مشکل خودتون رو حل نمایید.

 3. باسلام
  آقای مومنی لطفا با شرکت تماس بگیرید و به صورت رایگان پاسخ مشکل خودتون رو دریافت نمایید.

 4. سلام از شرکت قالب سازی ايران‌خودرو مزاحم میشم، شرکت شما تعمیر و نگهداری جرثقیل سقفی و دروازه ای انجام میده؟؟

  1. باسلام
   خدمت شما دوست عزیز
   بله انجام میدهیم لطفا با بخش مدیریت فروش تماس حاصل فرمایید.

 5. سلام
  خسته نباشید
  می خواستم بدونم که شرکت شما در چه زمینه هایی کار تعمیرات جرثقیل های سقفی و دروازه ای رو انجام میده ممنون میشم موارد تعمیراتی رو به ایمیل بنده ارسال فرمایید
  باتشکر

  1. باسلام
   خدمت شما
   گروه صنعتی کرین صنعت تهران تقریبا در تمامی زمینه های مربوط به جرثقیل های سقفی و دروازه ای کار تعمیراتی انجام میدهد
   در صورت تمایل تماس بگیرید.

 6. باسلام
  شما تعمیرات جرثقی سقفی 10 تن رو انجام میدهید؟
  من از شهر کرد تماس می گیرم

  1. سلام
   گروه صنعتی کرین صنعت کلیه تعمیرات مربوط به انواع جرثقیل و بالابرهای سقفی و دروازه ای در نقاط مختلف کشور انجام میدهد
   جهت هماهنگی با کرین صنعت تماس بگیرید.

 7. سلام جناب مهندس روز خوش ، ما یه جرثقیل داریم که چرخ شکسته چجوری میتونیم تعویض کنیم؟؟

  1. باسلام
   خدمت شما آقای جلیل نژاد لطفا با آقای مهندس اکبری از فروش تماس بگیرید شما رو راهنمایی می نمایند.

  1. باسلام
   لطفا شماره تماس خودتون رو از طریق نظرات وارد کنید تا در صورت نیاز از وجود شما جهت نصب استفاده گردد
   سلامت و ثروتمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *