جرثقیل سقفی کارگاهی برقی با خدمات پس از فروش عالی

 • آخرین بروز رسانی مطلب : ۳ دی ۱۴۰۱
 • نظرات : ۴۰دیدگاه

جرثقیل سقفی کارگاهی (Workshop overhead crane) : جرثقیل سقفی جهت ساخت در گروه فنی مهندسی کرین صنعت تهران از هر نظر مورد بررسی قرار می گیرد تا پس از بکار گیری قطعات بسیار بادوام و اورجینال با یک قیمت باورنکردنی به شما مشتری گرامی ارائه گردد پس تا آخر این مقاله ما را همراهی فرمایید.

دوست و مشتری گرامی در صورتیکه خواهان خرید یک جرثقیل سقفی کارگاهی عالی ، درجه یک ، قیمت مناسب و با قطعات اصلی و اورجینال هستی لطفا قبل از خرید با شماره همراه۹۵۵۲ ۲۲۵ ۰۹۱۲ تماس حاصل فرمایید.

اورهد کرین کارخانه ای همانطور که از نام آن پیداست اولاً در محیط های کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد و دوما کرینی است که به سقف متصل شده و در امتداد سقف یا ارتفاع مشخصی از زمین، بارها را جابه‌جا می کند. اورکرین کارخانه ای امکان تحمل و جابه‌جایی بارهای در محدوده وزنی ۲ تا ۳ تن را دارد.

اگر چنانچه صاحب واحد تولیدی یا کارگاه صنعتی هستید و روزانه حجم عظیمی از بار در محدوده کارگاهی شما جابه‌جا می شود، پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی پیرامون این محصول کارخانه ای به عنوان یک وسیله ایمن و پرقدرت و بسیار کار راه انداز و کاربردی در محیط های کارگاهی، در اختیار شما قرار گیرد.

 

جرثقیل سقفی کارگاهی در تهران

 

محتویات فهرست

اشکال مختلف جرثقیل سقفی کارگاهی

کرین ها به ویژه 📌جرثقیل های دروازه ای از نوع کارگاهی در اشکال بسیار متنوعی وجود دارند و هر کدام متناسب با کاربرد خاصی تولید می شوند. سلینک کرین کارخانه ای برقی، بالابر سقفی از نوع کارگاهی و … انواع مختلف جراثقال کارخانه ای متحرک (mobile workshop crane) از جمله طیف وسیع و پرکاربرد کرین  های کارخانه ای هستند.

 

از این نوع جرثقیل ها در کارهای روزمره و کارهای ظریف استفاده می شود. جرثقیل های کارگاهی بسیار مقرون به صرفه بوده و کاربردهای گسترده ای در مناطق تولیدی دارند. از آنها برای کارهایی همچون تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه، بارگیری ماشین آلات و … بهره گیری می شود. قابل ذکر است که در بالابر صنعتی برقی حداکثر ارتفاعی که بالاروندگی ایمن را میسر می کند حدود ۲.۵ تا ۳ متر می باشد.

 

در کشور ما ایران، 📌انواع گسترده ای از جرثقیل های برقی در کاربردهای مختلف مورد نیاز می باشد که می بایست شرکت های متولی نسبت به تأمین این تجهیزات بسیار کاربردی اقدامات لازم را انجام دهند. گروه کرین صنعت تهران با تعهد به ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و با پیشرفته ترین ویژگی های ایمنی، در زمره شرکت های معتبر و فعال در حوزه تأمین تجهیزات کارگاهی نظیر بالابر سقفی از نوع کارگاهی می باشد.

 

تیم فروش با تجربه و آموزش دیده کرین صنعت خوشحال می شوند که کارفرمایان گرامی را در روند خرید راهنمایی کرده و به ایشان در انتخاب مدل صحیح و مناسب کمک کنند. این گروه، وینچی را به مشتریان محترم پیشنهاد می کنند که متناسب با تمام نیازهای آنها باشد.

 

جرثقیل سقفی کارگاهی برقی

 

⏪سنگین بر؛ مکانیزمی ساده اما کاربردی جهت حمل بار

همانطور که می دانید گرانکش دستگاهی است که به منظور بلند کردن اجسام سنگینی که حمل آن ها نیرویی فراتر از نیروی طبیعی انسان را می طلبد و نیز جابه‌جایی این اجسام از یک مکان به مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. به بیان دیگر، گرانکش مکانیزمی است که با استفاده از مجموعه ای از ماشین های ساده، هم اجسام را بالا می برد و هم پایین می آورد و همچنین آنها به صورت افقی حرکت می دهد. بالابر ها همیشه مجهز به حداقل یک سیم پیچ، کابل، طناب یا زنجیر و قرقره هستند.

 

کرین ها در صنعت حمل و نقل معمولاً برای بارگیری و تخلیه بار، در ساخت و ساز برای جابه‌جایی مواد و مصالح و در صنعت تولید برای مونتاژ تجهیزات سنگین به کارگیری می شوند. اولین جراثقال ها از چوب ساخته می شدند. بعدها با ظهور انقلاب صنعتی، در روند ساخت کرین ها از آهن، چدن و فولاد بهره گیری شد. اولین کرین بخار در قرن ۱۸ یا نوزده میلادی وارد بازار شد. اورکرین های مدرن معمولاً از موتورهای احتراق داخلی یا موتورهای الکتریکی و سیستم های هیدرولیکی استفاده می کنند تا توانایی بالا بردن و حمل بار را بیش از آنچه قبلاً امکان پذیر بود فراهم کنند.

 

 

ثبت سفارش خرید جرثقیل سقفی

 

⏪بالابر سقفی از نوع کارگاهی

اورهد کرین کارخانه ای همانطور که از نام آن پیداست اولاً در محیط های کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد و دوما جرثقیلی است که به سقف متصل شده و در امتداد سقف یا ارتفاع مشخصی از زمین، بارها را جابه‌جا می کند. کرین ها و بالابرهای سقفی از نوع کارگاهی برقی جهت ساخت و تولید در گروه  کرین صنعت تهران از هر نظر مورد بررسی قرار می گیرد تا پس از بکار گیری قطعات بسیار بادوام و اصلی با یک قیمت باورنکردنی به شما مشتری و خریدار گرامی ارائه گردد.

 

از اورکرین کارخانه ای در کارخانه ها استفاده می شود و از آنجا که بار قابل حمل توسط آنها بسیار سنگین است، بالابر بر روی واگن برقی تنظیم می شود و در یک جهت در امتداد یک یا دو تیر و در امتداد مسیرهای مرتفع یا سطح زمین حرکت خواهد کرد. بالابر سقفی از نوع کارگاهی امکان حمل و جابه‌جایی بارهای در محدوده وزنی ۲ تا ۳ تن را دارد.

 

کرین های کارخانه ای سقفی در انواع زنجیری و سیم بکسلی تولید و عرضه می شوند. نکته مهم در این رابطه این است که به دلیل قیمت مناسب تر و هزینه های کمتر تعمیر و نگهداری بالابر سقفی از نوع کارگاهی زنجیری، معمولاً از این نوع در محیط های کارگاهی جهت حمل و جابه‌جایی بار استفاده می شود.

البته می بایست این نکته را نیز متذکر شد که هر یک از انواع زنجیری یا سیم بکسلی بسته به نوع کاربرد و محیط مورد نظر، مزیت ها و برتری هایی را نسبت به یکدیگر دارند که انتخاب بهترین گزینه فقط و فقط با توجه به نوع درخواست مشتریان صورت می گیرد.

 

⏪ساخت بالابر کارگاهی برقی

در طراحی این محصولات به ویژه اورکرین کارخانه ای سه ملاحظه عمده وجود دارد. ابتدا جرثقیل باید بتواند وزن بار را بلند کند. دوم، جرثقیل نباید سرنگون شود. سوم، جرثقیل نباید پاره شود. در ساخت سلینک کرین کارخانه ای و برقی می بایست به تمامی موارد فوق توجه نمود تا هم ایمنی بارها حاصل شود و هم ایمنی فضای کاری به منظور حفظ امنیت و سلامتی کارکنان تأمین گردد.

 

ساختار یک اورکرین کارخانه ای الکتریسته ای را می توان به طور عمده به شش بخش تقسیم کرد:

 • سیستم بوم
 • سیستم الکتریکی
 • سیستم هیدرولیک
 • مونتاژ چرخان
 • کابین اپراتور
 • بخش شاسی

سیستم بوم عمدتاً شامل بوم اصلی، پیچ، مکانیزم تلسکوپی و شیشه انتهایی بوم است. سیستم الکتریکی در درجه اول شامل سیستم های الکتریکی بوم اصلی، لبه و صفحه چرخان است. این شاسی شامل ساختار بدنه، سیستم انتقال قدرت، سیستم فرمان، سیستم ترمز، سیستم مسافرتی، سیستم الکتریکی شاسی و همچنین سیستم هیدرولیک زیر واگن ها است.

 

قیمت کرین و بالابرهای از نوع کارخانه ای

کرین های ساخته شده با توجه به مشخصاتی که مشتری در ابتدا ارائه می دهد ساخته می شوند، بنابراین توجه داشته باشید که قیمت مشخص و واحدی برای همه انواع اورهد کرین الکتریکی یا بالابر سقفی از نوع کارگاهی وجود ندارد. در ابتدای ثبت سفارش از همه مشتریان خواسته می شود که به منظور تعیین دقیق تر قیمت جرثقیل مورد نظر خود، اطلاعات زیر را در اختیار تیم فروش قرار دهند.

 

قیمت اورکرین کارخانه ای ۲ تن و سایر انواع نیز بستگی به نوع ابزار و ماشین آلاتی که در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته اند، کیفیت و کارایی جرثقیل و … بستگی دارد.محصولات دست دوم نیز به عنوان دستگاهی که از نظر عملکرد از سلامت و راندمان مناسب برخوردار بوده و مجدداً در محیط کاری دیگری قابلیت به کارگیری دارد، با قیمتی مناسب تر و حتی باورنکردنی نسبت به محصولات نو و دست اول، قابل عرضه می باشد.

 

قیمت بالابرهای سقفی از نوع کارگاهی

 

موارد موثر در قیمت بالابرهای سقفی از نوع کارگاهی

 1. ارتفاع مورد نیاز (فاصله از واحد بالابر تا سطح بار)
 2. بار کاری ایمن (حداکثر وزن مورد نیاز برای بلند کردن)
 3. ولتاژ مورد نیاز (۱۱۰ ولت، ۲۳۰ ولت یا ۴۰۰ ولت. ۵۰ هرتز یا ۶۰ هرتز. سه فاز یا تک فاز)
 4. عرض فلنج پرتو (این به ما کمک می کند تا تعیین کنیم کدام چرخ دستی پرتو مناسب خواهد بود)
 5. استفاده در محیط داخلی یا فضای باز (برای فضای باز ما باید از فن آوری ویژه ای برای بالابر استفاده کنیم)
 6. تعداد تقریبی دفعات بالابری مورد نیاز در ساعت
 7. نوع محیط و نوع مواد حمل شونده (مواد منفجره، کارخانه های فرآوری مواد غذایی، هسته ای و غیره)
   

لطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

۴.۷/۵ - (۸ امتیاز)