جرثقیل سقفی کارگاهی برقی با خدمات پس از فروش عالی

فهرست آنچه که باید بخوانید

جرثقیل سقفی کارگاهی (Workshop overhead crane) : جرثقیل سقفی جهت ساخت در گروه فنی مهندسی کرین صنعت تهران از هر نظر مورد بررسی قرار می گیرد تا پس از بکار گیری قطعات بسیار بادوام و اورجینال با یک قیمت باورنکردنی به شما مشتری گرامی ارائه گردد پس تا آخر این مقاله ما را همراهی فرمایید.

دوست و مشتری گرامی در صورتیکه خواهان خرید یک جرثقیل سقفی کارگاهی عالی ، درجه یک ، قیمت مناسب و با قطعات اصلی و اورجینال هستی لطفا قبل از خرید با شماره همراه9552 225 0912 تماس حاصل فرمایید.

اورهد کرین کارخانه ای همانطور که از نام آن پیداست اولاً در محیط های کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد و دوما کرینی است که به سقف متصل شده و در امتداد سقف یا ارتفاع مشخصی از زمین، بارها را جابه‌جا می کند. اورکرین کارخانه ای امکان تحمل و جابه‌جایی بارهای در محدوده وزنی 2 تا 3 تن را دارد.

اگر چنانچه صاحب واحد تولیدی یا کارگاه صنعتی هستید و روزانه حجم عظیمی از بار در محدوده کارگاهی شما جابه‌جا می شود، پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی پیرامون این محصول کارخانه ای به عنوان یک وسیله ایمن و پرقدرت و بسیار کار راه انداز و کاربردی در محیط های کارگاهی، در اختیار شما قرار گیرد.

 

جرثقیل سقفی کارگاهی در تهران

 

اشکال مختلف جرثقیل سقفی کارگاهی

کرین ها به ویژه 📌جرثقیل های دروازه ای از نوع کارگاهی در اشکال بسیار متنوعی وجود دارند و هر کدام متناسب با کاربرد خاصی تولید می شوند. سلینک کرین کارخانه ای برقی، بالابر سقفی از نوع کارگاهی و … انواع مختلف جراثقال کارخانه ای متحرک (mobile workshop crane) از جمله طیف وسیع و پرکاربرد کرین  های کارخانه ای هستند.

 

از این نوع جرثقیل ها در کارهای روزمره و کارهای ظریف استفاده می شود. جرثقیل های کارگاهی بسیار مقرون به صرفه بوده و کاربردهای گسترده ای در مناطق تولیدی دارند. از آنها برای کارهایی همچون تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه، بارگیری ماشین آلات و … بهره گیری می شود. قابل ذکر است که در بالابر صنعتی برقی حداکثر ارتفاعی که بالاروندگی ایمن را میسر می کند حدود 2.5 تا 3 متر می باشد.

 

در کشور ما ایران، 📌انواع گسترده ای از جرثقیل های برقی در کاربردهای مختلف مورد نیاز می باشد که می بایست شرکت های متولی نسبت به تأمین این تجهیزات بسیار کاربردی اقدامات لازم را انجام دهند. گروه کرین صنعت تهران با تعهد به ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و با پیشرفته ترین ویژگی های ایمنی، در زمره شرکت های معتبر و فعال در حوزه تأمین تجهیزات کارگاهی نظیر بالابر سقفی از نوع کارگاهی می باشد.

 

تیم فروش با تجربه و آموزش دیده کرین صنعت خوشحال می شوند که کارفرمایان گرامی را در روند خرید راهنمایی کرده و به ایشان در انتخاب مدل صحیح و مناسب کمک کنند. این گروه، وینچی را به مشتریان محترم پیشنهاد می کنند که متناسب با تمام نیازهای آنها باشد.

 

جرثقیل سقفی کارگاهی برقی

 

⏪سنگین بر؛ مکانیزمی ساده اما کاربردی جهت حمل بار

همانطور که می دانید گرانکش دستگاهی است که به منظور بلند کردن اجسام سنگینی که حمل آن ها نیرویی فراتر از نیروی طبیعی انسان را می طلبد و نیز جابه‌جایی این اجسام از یک مکان به مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. به بیان دیگر، گرانکش مکانیزمی است که با استفاده از مجموعه ای از ماشین های ساده، هم اجسام را بالا می برد و هم پایین می آورد و همچنین آنها به صورت افقی حرکت می دهد. بالابر ها همیشه مجهز به حداقل یک سیم پیچ، کابل، طناب یا زنجیر و قرقره هستند.

 

کرین ها در صنعت حمل و نقل معمولاً برای بارگیری و تخلیه بار، در ساخت و ساز برای جابه‌جایی مواد و مصالح و در صنعت تولید برای مونتاژ تجهیزات سنگین به کارگیری می شوند. اولین جراثقال ها از چوب ساخته می شدند. بعدها با ظهور انقلاب صنعتی، در روند ساخت کرین ها از آهن، چدن و فولاد بهره گیری شد. اولین کرین بخار در قرن 18 یا نوزده میلادی وارد بازار شد. اورکرین های مدرن معمولاً از موتورهای احتراق داخلی یا موتورهای الکتریکی و سیستم های هیدرولیکی استفاده می کنند تا توانایی بالا بردن و حمل بار را بیش از آنچه قبلاً امکان پذیر بود فراهم کنند.

 

 

ثبت سفارش خرید جرثقیل سقفی

 

⏪بالابر سقفی از نوع کارگاهی

اورهد کرین کارخانه ای همانطور که از نام آن پیداست اولاً در محیط های کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد و دوما جرثقیلی است که به سقف متصل شده و در امتداد سقف یا ارتفاع مشخصی از زمین، بارها را جابه‌جا می کند. کرین ها و بالابرهای سقفی از نوع کارگاهی برقی جهت ساخت و تولید در گروه  کرین صنعت تهران از هر نظر مورد بررسی قرار می گیرد تا پس از بکار گیری قطعات بسیار بادوام و اصلی با یک قیمت باورنکردنی به شما مشتری و خریدار گرامی ارائه گردد.

 

از اورکرین کارخانه ای در کارخانه ها استفاده می شود و از آنجا که بار قابل حمل توسط آنها بسیار سنگین است، بالابر بر روی واگن برقی تنظیم می شود و در یک جهت در امتداد یک یا دو تیر و در امتداد مسیرهای مرتفع یا سطح زمین حرکت خواهد کرد. بالابر سقفی از نوع کارگاهی امکان حمل و جابه‌جایی بارهای در محدوده وزنی 2 تا 3 تن را دارد.

 

کرین های کارخانه ای سقفی در انواع زنجیری و سیم بکسلی تولید و عرضه می شوند. نکته مهم در این رابطه این است که به دلیل قیمت مناسب تر و هزینه های کمتر تعمیر و نگهداری بالابر سقفی از نوع کارگاهی زنجیری، معمولاً از این نوع در محیط های کارگاهی جهت حمل و جابه‌جایی بار استفاده می شود.

البته می بایست این نکته را نیز متذکر شد که هر یک از انواع زنجیری یا سیم بکسلی بسته به نوع کاربرد و محیط مورد نظر، مزیت ها و برتری هایی را نسبت به یکدیگر دارند که انتخاب بهترین گزینه فقط و فقط با توجه به نوع درخواست مشتریان صورت می گیرد.

 

⏪ساخت بالابر کارگاهی برقی

در طراحی این محصولات به ویژه اورکرین کارخانه ای سه ملاحظه عمده وجود دارد. ابتدا جرثقیل باید بتواند وزن بار را بلند کند. دوم، جرثقیل نباید سرنگون شود. سوم، جرثقیل نباید پاره شود. در ساخت سلینک کرین کارخانه ای و برقی می بایست به تمامی موارد فوق توجه نمود تا هم ایمنی بارها حاصل شود و هم ایمنی فضای کاری به منظور حفظ امنیت و سلامتی کارکنان تأمین گردد.

 

ساختار یک اورکرین کارخانه ای الکتریسته ای را می توان به طور عمده به شش بخش تقسیم کرد:

 • سیستم بوم
 • سیستم الکتریکی
 • سیستم هیدرولیک
 • مونتاژ چرخان
 • کابین اپراتور
 • بخش شاسی

سیستم بوم عمدتاً شامل بوم اصلی، پیچ، مکانیزم تلسکوپی و شیشه انتهایی بوم است. سیستم الکتریکی در درجه اول شامل سیستم های الکتریکی بوم اصلی، لبه و صفحه چرخان است. این شاسی شامل ساختار بدنه، سیستم انتقال قدرت، سیستم فرمان، سیستم ترمز، سیستم مسافرتی، سیستم الکتریکی شاسی و همچنین سیستم هیدرولیک زیر واگن ها است.

 

قیمت کرین و بالابرهای از نوع کارخانه ای

کرین های ساخته شده با توجه به مشخصاتی که مشتری در ابتدا ارائه می دهد ساخته می شوند، بنابراین توجه داشته باشید که قیمت مشخص و واحدی برای همه انواع اورهد کرین الکتریکی یا بالابر سقفی از نوع کارگاهی وجود ندارد. در ابتدای ثبت سفارش از همه مشتریان خواسته می شود که به منظور تعیین دقیق تر قیمت جرثقیل مورد نظر خود، اطلاعات زیر را در اختیار تیم فروش قرار دهند.

 

قیمت اورکرین کارخانه ای 2 تن و سایر انواع نیز بستگی به نوع ابزار و ماشین آلاتی که در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته اند، کیفیت و کارایی جرثقیل و … بستگی دارد.محصولات دست دوم نیز به عنوان دستگاهی که از نظر عملکرد از سلامت و راندمان مناسب برخوردار بوده و مجدداً در محیط کاری دیگری قابلیت به کارگیری دارد، با قیمتی مناسب تر و حتی باورنکردنی نسبت به محصولات نو و دست اول، قابل عرضه می باشد.

 

قیمت بالابرهای سقفی از نوع کارگاهی

 

موارد موثر در قیمت بالابرهای سقفی از نوع کارگاهی

 1. ارتفاع مورد نیاز (فاصله از واحد بالابر تا سطح بار)
 2. بار کاری ایمن (حداکثر وزن مورد نیاز برای بلند کردن)
 3. ولتاژ مورد نیاز (110 ولت، 230 ولت یا 400 ولت. 50 هرتز یا 60 هرتز. سه فاز یا تک فاز)
 4. عرض فلنج پرتو (این به ما کمک می کند تا تعیین کنیم کدام چرخ دستی پرتو مناسب خواهد بود)
 5. استفاده در محیط داخلی یا فضای باز (برای فضای باز ما باید از فن آوری ویژه ای برای بالابر استفاده کنیم)
 6. تعداد تقریبی دفعات بالابری مورد نیاز در ساعت
 7. نوع محیط و نوع مواد حمل شونده (مواد منفجره، کارخانه های فرآوری مواد غذایی، هسته ای و غیره)
   

لطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

4.7/5 - (8 امتیاز)

جهت ثبت سفارش خرید انواع جرثقیل ها و بالابرهای سقفی و دروازه ای لطفا با بخش فروش گروه صنعتی کرین صنعت تهران تماس بگیرید.

40 پاسخ

 1. سلام
  خسته نباشید
  بنده در زمینه نصب و راه اندازی انواع جرثقیل های سقفی به ویژه کارگاهی تخصص دارم و چند سال نیز در زمینه تجربه دارم و ساکن تهران هم هستم می خواستم بدونم که در شرکت شما استخدام دارید یا خیر ؟

  1. باسلام
   با توجه به اینکه در انتهای سال جاری قرار داریم و مواردی چون انبارگردانی و حسابرسی سال مالی رو در پیش داریم در صورت امکان جهت استخدام در گروه صنعتی کرین صنعت تهران سال آینده 14 فروردین به بعد با بخش مالی گروه صنعتی تماس حاصل فرمایید.

    1. سلام
     شما باید طول و عرض و ارتقاع سوله و نیز حداکثر وزنی که جرثقیل سقفی یا دروازه ای قرار هست جابجا کنه رو برای ما ارسال فرمایید ما نوع و چگونگی طراحی و نصب بالابر رو خدمت شما اعلام خواهیم نمود.

 2. سلام، من یه جرثقیل سقفی کارگاهی لازم دارم که بار حدود 10 تا 15 تن رو تا ارتفاع 4.70 متر لیفتینگ کنه. چه نوع جرثقیلی رو پیشنهاد می کنید؟

  1. با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما بازدیدکننده گرامی سایت کرین صنعت؛
   جرثقیل موردنیاز شما لازم هست که از نوع دروازه ای باشه که بتونه قابلیت تحمل بار ذکر شده رو داشته باشه. جرثقیل های سقفی کارگاهی تا وزن حدود 3 تن رو جا به جا می کنند.
   ما جرثقیل نیم دروازه ای یا دروازه ای تک پل رو به شما پیشنهاد می کنیم.
   ضمناً جرثقیل های استوک با کارکرد و بازدهی عالی و مناسب با بهترین قیمت در شرکت کرین صنعت تهران قابل ارائه برای کاربردهای کارگاهی و فضای باز هستند.( در صورت نیاز کرین صنعت بهترین و منصف ترین مراکز ارائه جرثقیل های کارکرده را به مشتری پیشنهاد خواهد داد و کرین صنعت فقط بالابرها و جرثقیل های نو را تولید می نماید)

  1. باسلام
   خدمت شما
   خدمت شما عرض شود که با یک جمله که نمیشه برای یک حرثقیل سقفی از نوع کارگاهی یا انواع دیگه قیمت داد
   اگه تمایل داشتید حتما از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان فروش تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیازی که از شما خواسته میشود را بفرمایید تا به قیمت دقیق نصب و راه اندازی جرثقیل و بالابر مورد نظر شما مشخص شود.

 3. باسلام
  ببخشید می خواستم بدونم که سرویس و تعمیرات اساسی یک بالابر سققی از نوع کارگاهی چقدر هزینه بر می داره؟

  1. سلام
   دوست عزیز شما نفرمودید که جرثقیل سقفی مورد نظر شما دقیق از چه نوع و چه برندی هست و مشکلی برای سنگین بر شما ایجاد شده است حتما با بخش فروش شرکت تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.
   یا اینکه شماره تماس بدهید ما با شما تماس می گیریم

 4. سلام وقت بخیر
  می خواستم بدونم شما جرثقیل سقفی کارگاهی دست دوم هم می فروشید؟

  1. باسلام و عرض وقت بخیر خدمت شما مشتری گرامی
   خدمت شما عرض شود که مجموعه ما فقط انواع جرثقیل های سقفی و دروازه ای نو و صفر راتولید نموده ، به فروش می رساند اگر به دنبال خرید جرثقیل های سقفی کارکرده و دست دوم هستید با ما تماس بگیرید ما به شما مراکز معتبری که در این زمینه فعالیت می نمایند را به شما معرفی خواهیم نمود.

 5. باسلام و عرض وقت بخیر
  یک کارگاه بلوک زنی دارم می خواستم یک جرثقیل کوچک کارگاهی نصب کنم شما می تونید راهنمایی کنید بنده رو؟

  1. باسلام خدمت شما عزیز گرامی
   خدمت شما عرض کنم شما ابتدا باید بفرمایید که کارگاه شما چند متر هست و حجم بلوک های جابجایی توسط سنگین برهای کارگاهی چقدر هست و یک سری اطلاعات دیگه هم لازم هست که اگرتمایل داشتید با بخش فروش تماس بگیرید یااز طریق ثبت سفارش خرید مشخصات و شماره همراه خودتون را اعلام بفرمایید که کارشناسان و مشاوران ما با شما تماس بگیرند و شما رو در رابطه خرید جرثقیل سقفی مورد نظر راهنمایی بفرمایند

 6. سلام خسته نباشین، کدوم جرثقیل سقفی برای عموم کارگاه ها مناسب ترن؟

  1. باسلام خدمت شما
   جرثقیل های سقفی کارگاهی (ورک شاپ) طبق استاندارد جهانی گروه کاری 2m مناسب تر است ،چون این گروه کاری برای ۸ ساعت کاری مناسب هستند.
   موفق و موید باشید

 7. سلام وقت بخیر جناب بیشترین علت شکستن و خرابی راهنمای سیم بکسل جرثقیل های سقفی چیه؟

  1. سلام
   علت شکستن و خرابی راهنمای سیم بکسل جرثقیل های سقفی کارگاهی این است که اپراتور بار زیر جرثقیل سقفی بصورت قائم برنمیدارد و قلاب جرثقیل نسبت به بار زاویه دارد که باعث شکستن راهنمای سیم بکسل میشه.

 8. سلام
  میخواستم بدونم برا کارگاه های کوچک با قیمت پایین هم جرثقیل دارید

  1. سلام
   بله عزیزم ما برای کارگاه های کوچک و جمع و جور پیشنهادات خیلی ویژه ای داریم

 9. سلام
  میخواستم بدونم برای کارگاه های کوچک جرثقیل های یا قیمت پایین هم دارید

  1. سلام
   مشاوره جهت خرید انواع جرثقیل های سقفی و دروازه ای و حتی انواع جرثقیل های دیگه کاملا رایگان هست
   ممون از شما که راضی بودید

 10. سلام خدا قوت خواستم بابت این مقاله ازتون تشکر کنم خیلی خوب بود فقط فیلم هم بزارین تشکر .

 11. سلام جناب ، من یه جرثقیل کارگاهی ۵۰۰ کیلویی میخواستم فقط محدودیت سقفی دارم ، چون میخوام جرثقیل دروازهرای ببرم داخل ، الان چه روشی رو توصیه میکنید؟

  1. باسلام
   از آنجایی که در محل کار شما محدودیت سقفی وجود دارد لذا جهت جابجایی بالابر و سایر متعلقات جرثقیل سقفی نیاز به انجام یک سری کارهای فنی می باشد که باید تماس بگیرید و کارشناسان شرکت به صورت رایگان این موارد رو خدمت شما عرض خواهند نمود.

 12. سلام عرض وادب ، من کارگاه تراشکاری دارم و جرثقیل سقفی ۵۰۰ کیلویی میخواستم ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

  1. باسلام
   خدمت آقای نوری
   خدمت شما عرض شود که برای خرید هر نوع جرثقیلی مثل جرثقیل سقفی 500 کیلویی باید حتما تماس بگیرید یا شماره تماس بدهید تا کارشناسان شرکت با شما تماس بگیرند و اطلاعات کامل تری از جنابعالی دریافت نمایند.

 13. سلام خسته نباشین، من داخل کارگاه جرثقیل سقفی ۲ تن دارم که سیم بکسل وینچ پاره شده ، شما کارهای تعمیری انجام میدین؟،

  1. باسلام خدمت آقای کاظمی عزیز
   بله برادر عزیز گروه صنعتی کرین صنعت کلیه خدمات تعمیراتی مربوط به انواع جرثقیل سقفی را انجام می دهد.
   تمایل داشتید تماس بگیرید در خدمت شما هستیم

 14. باسلام
  بنده از تبریز تماس می گیرم خدمت شما
  یه سئوال در زمینه تعمیرات بالابرهای بازویی از خدمتتان داشتم چندبار تماس گرفتم گوشی مشغول بود چه وقت تماس بگیرم ؟

  1. باسلام
   شما هر زمان که خواستید می تونید تماس بگیرید
   ولی اگر سر ظهر تماس بگیرید یه مقداری تماس ها کمتر هست
   باتشکر از شما مشتری گرامی

 15. سلام جناب مهندس یه سوال داشتم اینکه کارگاه من محدودیت سقفی داره و چطوری میتونم جرثقیل نصب کنم.

  1. باسلام
   لطفا از طریق بخش فروش تماس بگیرید به صورت کاملا رایگان در خدمت شما هستیم و مشاوره خواهیم داد.

 16. سلام ، من برای کارگاهم جرثقیل خونگی ۲۰۰ کیلویی میخوام شما موجود دارین؟؟

  1. سلام
   جرثقیل خانگی ۲۰۰ کیلویی در حال حاضر موجود نداریم ولی اگر تمایل داشتید تماس بگیرید در اسرع وقت آماده می کنیم
   مشکلی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه صنعتی کرین صنعت تهران پیشرو در طراحی ، تولید ، فروش و نصب انواع کرین های سقفی و دروازه ای در ایران در خدمت شما پیمانکاران و مشتریان گرامی می باشد.

ارتباط با ما

_______________

آدرس : تهران – بعد از شیر پاستوریزه -مجتمع تجاری پارس حمید پلاک 9

مدیریت فروش  : 9552 225 0912  

تلفن ثابت : 66394076-021  

خدمات پس از فروش : 7379 503 0912

جرثقیل نیم دروازه ای